Technologie
Czytany poradnik
WordPress SEO, czyli zarabiaj na WordPressie
0

WordPress SEO, czyli zarabiaj na WordPressie

AUTOR:  Porady.org12 lipca 2019

Czym jest WordPress SEO? Jak wypozycjonować WordPressa? Czy można zarabiać na stronach opartych na WordPressie? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule eksperckim.

WordPress – gdy lepiej być nie może

Twoja strona lub sklep internetowy jest oparty na WordPressie? Świetnie! Planujesz migrację/przeniesienie obecnej witryny z Bloggera, Joomla! lub platformy wordpress.com? Każda z tych decyzji będzie dla Ciebie opłacalna! Mało kto wie, że WordPress jest rozbudowanym systemem CMS. Służy on do zarządzania treściami i choć darmowy, jest najlepszym obecnie rozwiązaniem na rynku.

Tak – nie ma lepszej opcji. WordPress jest całkowicie darmowy, prosty w obsłudze, zbudowany na otwartej licencji i posiada ogromną społeczność w sieci. Dalej wierzysz w to, że WordPress SEO, czyli pozycjonowanie WordPressa nie ma sensu?

WordPress SEO – co to takiego?

Czym jest SEO? To nic innego jak optymalizacja i pozycjonowanie strony internetowej, a WordPress SEO to działania mające na celu pozycjonowanie WordPress. Proste prawda?

Wiele firm widząc rosnący trend na rynku, podczas którego firmy masowo migrują na WordPressa stworzyło dedykowane oferty nazywając je właśnie WordPress SEO. Jednak, czy taka usługa różni się czymś od standardowego pozycjonowania? Bez specjalistycznej wiedzy na nic zdadzą się marketingowe chwyty. Warto w tym celu skorzystać z usługi firmy, która na prawdę zna się na WordPressie oraz pozycjonowaniu, a WordPress SEO to coś więcej niż tylko chwytliwa nazwa oferty.

Wybierając usługę w takiej firmie w ramach WordPress SEO otrzymujesz więc wsparcie najlepszych ekspertów z branży, którzy każdego dnia w pocie czoła pracują na WordPressie dbając o sprzedaż klientów w sieci. Ok, jak więc zarabiać na WordPressie? Czy możliwe jest to tylko przez pozycjonowanie?

WordPress – nie tylko landing page

System WordPress to nie tylko proste landing page, czy tzw. strony wizytówkowe. Na WordPressie pracuje [i zarabia] na świecie tysiące sklepów e-commerce, zbudowano już setki platform, czy też znanych stron [takich jak np. Facebook Newsroom]. WordPress to także świetny fundament do tworzenia wydawnictw internetowych, na których generując ruch, można całkiem nieźle zarobić. Dla przykładu weźmy nasz portal, który także działa na WordPressie a, który na chwilę obecną posiada, aż ponad 1400 stron zaindeksowanych w Google [w tym prawie 800 poradników]. Serwis każdego dnia obsługuje pracę kilku redaktorów oraz tysiące użytkowników gwarantując 100% stabilność pracy i niezawodność działania.

Te zalety pozwalają na WordPressie zbudować dochodowe blogi, sklepy internetowe, regionalne dzienniki, tematyczne portale, a nawet aplikacje. Wykorzystując ofertę WordPress SEO, czyli pozycjonowanie WordPressa możesz z łatwością, przy wsparciu ekspertów, wygenerować miesięczny ruch na poziomie dziesiątek tysięcy unikalnych odwiedzin i zacząć zarabiać na programach afiliacyjnych, czy też reklamach Google Ads [dawniej Google AdWords].

WordPress dzięki swojej prostocie, setkom tysięcy darmowych wtyczek umożliwia łatwą integrację np. z Pikselem Facebooka, kodem remarketingowym i reklamowym Google, śledzeniem konwersji w sklepie, Social Mediami, narzędziami do automatyzacji marketingu [np. SALESmenago], porównywarkami cen, opiniami klientów oraz wieloma przydatnymi modułami i narzędziami, które pozwolą zwiększyć Twoją sprzedaż w sieci. Wszystko to całkowicie za darmo!

Teraz, gdy już wiesz dlaczego WordPressa to najlepsza inwestycja dla Twojego biznesu w sieci rozumiesz także dlaczego ważne jest SEO WordPressa.

WordPress SEO – oczami ekspertów

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie na WordPess SEO skontaktuj się z ekspertami firmy Sirius Pro Całkowicie za darmo wykonają dla Ciebie audyt i analizę strony internetowej oraz przedstawią pomysł na to jak możesz zacząć zarabiać na WordPressie. Pozwól, aby oczami ekspertów spojrzeli na Twój biznes i jego potencjał w internecie.

Jeżeli natomiast wciąż zastanawiasz się nad wyborem tej platformy i usługą WordPress SEO to przedstawią Ci oni korzyści i zalety zainwestowania właśnie w WordPressa. Opisz im swoje potrzeby, a eksperci Sirius Pro przygotują dla Ciebie wycenę migracji lub stworzenia nowej strony internetowej. Przez cały proces przeprowadzą Cię za rękę tak, aby na koniec pozostał tylko sukces Twojej firmy w sieci.

Artykuł powstał przy współpracy z Sirius Pro.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze