Relacje
Czytany poradnik
Walentynki 2019 – gdzie iść we dwoje?
0

Walentynki 2019 – gdzie iść we dwoje?

AUTOR:  Alicja Hudzik30 stycznia 2019

Święto zakochanych pozwala spędzić nam ze swoją drugą połówką. Chcemy, aby było romantycznie, oryginalnie, po prostu idealnie. Jeżeli jednak brakuje nam pomysłów na Walentynki 2019 – gdzie iść we dwoje, podpowiadamy!

Lista na Walentynki 2019 – gdzie iść, by spędzić wyjątkowo ten czas?

Wesołe miasteczko

Zastanawiasz się gdzie zabrać swoją ukochaną osobę? Dobrym pomysłem będzie odwiedzenie parku rozrywki. Zapewni Wam to gorące emocje i dużo dobrej zabawy. Będziecie mogli spróbować swoich sił na ekstremalnych karuzelach, spróbować wygrać miśka w rzucaniu piłką do puszek lub też przejechać się romantyczną kolejką.

Koncert

Rozejrzyj się odpowiednio wcześniej, czy może zespół ulubionego zespołu lub artysta Twojej ukochanej nie gra akurat właśnie w wieczór Walentynkowy. Może się okazać, że akurat uda się znaleźć takie wydarzenie. Twoja druga połówka z całą pewnością będzie zaskoczona i zachwycona. Razem potańczycie i pośpiewacie do dobrej muzyki, napijecie się piwa i będziecie doskonale się bawić.

Kawiarnia

Może wydawać się dosyć banalnym pomysłem, jednak pójście do kawiarni naprawdę może być romantyczną opcją. Będziemy mogli spędzić bowiem czas nad kubkiem gorącej kawy i talerzykiem pysznego ciasta i zwyczajnie… porozmawiać. Czyli zrobić coś, na co na zazwyczaj brakuje czasu. Mówmy i uważnie słuchajmy, a na pewno zrobimy wrażenie na naszej wybrance.

Kino

Zorientuj się w repertuarze. Może akurat grają film, na który bardzo chcieliście iść, ale jednak nie mogliście się wybrać? To odpowiednia chwila, aby nadrobić zaległości. Dodatkowo ciemna sala kinowa zapewnia intymność. Możecie oglądać film, wtulając się w siebie nawzajem. Czyż to nie romantyczne?

Lodowisko

W Twoim mieście działa lodowisko na świeżym powietrzu? To doskonale! Taka opcja bowiem jest doskonałym pomysłem na randkę na Walentynki 2019. Wybierzcie się wieczorem, kiedy jest cudowna atmosfera. Jazda na łyżwach spowoduje uwolnienie się endorfin, a to sprawi, że dostaniecie dużego kopa energii, co z pewnością przyda się po powrocie do domu.

Restauracja

Kolacja przy winie i świecach jest również świetnym pomysłem na spędzenie czasu we dwoje. Należy jednak odpowiednio wcześnie się przygotować, poczytać recenzje o lokalach na sprawdzonych stronach Internetowych i zarezerwować stolik. W taki wieczór jak Walentynki nie możemy spodziewać się, że wejdziemy do restauracji bez uprzedniej rezerwacji.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze