Relacje
Czytany poradnik
W jaki sposób zaspokoić kobietę?
0

W jaki sposób zaspokoić kobietę?

AUTOR:  Patrycja Strzelczyk16 grudnia 2018

Chcesz zrobić dla swojej kobiety coś wyjątkowego, co zapamięta na długi czas? Przenieść wasz seks na inny poziom? Bardzo dobrze. Sprawdź jak najlepiej zaspokoić kobietę i sprawić jej niezapomnianą przyjemność.

Zacznij odpowiednio wcześnie

Nie chodzi jedynie o grę wstępną, choć i ta jest kluczem do udanej nocy. Nie skupiaj się tylko na samym wieczorze, tylko postaraj się o jej dobry humor wcześniej. Wystarczy nawet zwykła pomoc w domu. Oczywiście bez jej przypomnień i próśb. Wystarczy choćby wyręczyć ją w domowych obowiązkach lub przygotować kolację, co będzie fantastycznym sposobem na rozpoczęcie niezapomnianego wieczoru.

Dbanie o dobry nastrój kobiety, to nie tylko pomoc w domowych obowiązkach. Żeby mieć naprawdę udany wieczór, zacznij starać się o to od samego rana. Czule się z nią pożegnaj lub wyślij jej kilka wiadomości, które sprawią, że nie będzie mogła doczekać się wieczoru.

Zadbaj o siebie

Nie ma kobiety, która nie lubi zapachu czystości, męskiego żelu pod prysznic i przede wszystkim męskich perfum. Zanim przeniesiecie się do sypialni, daj sobie kilka minut na szybki prysznic. Możecie wziąć go też razem – będzie to niesamowita gra wstępna.

Stwórz nastrój

Poza pikantnymi lub czułymi wiadomościami w ciągu dnia, które sprawią, że Twoja kobieta będzie czuła się pożądana, zadbaj o nastrój w czasie samego wieczoru. Ważne będzie odpowiednie przygotowanie sypialni. Powiedzmy sobie szczerze, że wśród walających się po podłodze brudnych skarpetkach, nie zaspokoisz kobiety. Posprzątaj sypialnię i zadbaj o piękny zapach i odpowiednią temperaturę. Warto również zapalić kilka świec. Nie każda kobieta lubi kochać się przy zapalonym świetle, więc delikatny blask świec nie tylko zapewni odpowiedni nastrój, ale tez zapewni Twojej partnerce komfort.

Bądź czuły

Skup się na grze wstępnej, ponieważ to ona stopniowo buduje podniecenie kobiety. Przede wszystkim – pocałunki. Nie tylko w usta. Kobiece ciało jest bardzo wrażliwe na dotyk, dlatego same pocałunki i delikatny dotyk potrafią doprowadzić ją do szaleństwa. Najważniejsze jest jednak, by bacznie obserwować reakcje swojej partnerki i odpowiednio dopasować pieszczoty. Mimo tego, że każda kobieta jest inna, to jednak u większości kobiet najsilniejsze strefy erogenne to szyja, piersi i wewnętrzne części ramion i ud.

Zadbaj też o wasz komfort psychiczny. Zwłaszcza na początku znajomości nie zapominajcie o zabezpieczeniu. Nie ważne czy będzie to stosowana przez kobietę antykoncepcja hormonalna czy prezerwatywa. Pewność, że nie musicie obawiać się niechcianej ciąży lub chorób przenoszonych drogą płciową, pozwolą wam skupić się na przyjemności.

W jaki sposób zaspokoić kobietę?

Dotarliśmy do punktu kulminacyjnego waszego wieczoru. Pamiętaj, że seks to przyjemność dla was obojga, a nie zawody. Nie skupiaj się na tym, by Twoja partnerka jak najszybciej osiągnęła orgazm. Nie próbuj też wypróbować wszystkich znanych Ci pozycji seksualnych. Skup się przede wszystkim by zaspokoić kobietę i siebie. Obserwuj jej reakcje i wybierz odpowiednie pozycje. Pamiętaj jednak, że kobieta nie zawsze osiąga orgazm i nie ma w tym nic złego. Nie popadaj więc w desperację. Pamiętaj też, że ciągłe pytanie czy wszystko co robisz jest OK, może osiągnąć odwrotny efekt i zepsuć nastrój.

Seks to przede wszystkim przyjemność dla obojga partnerów. Żeby zaspokoić kobietę, wbrew pozorom, wcale nie potrzeba wiele. Wystarczy zwrócić uwagę na kilka najważniejszych punktów, a po pewnym czasie, kiedy poznacie się odpowiednio także w łóżku, wszystko będzie wychodziło naturalnie.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze