Czytany poradnik
Usługi logistyczne dla sklepów internetowych – wyróżnij się na rynku!
0

Usługi logistyczne dla sklepów internetowych – wyróżnij się na rynku!

AUTOR:  Alicja Hudzik11 listopada 2018

Prowadzenie e-sklepu to wymagający i niełatwy biznes. Jak wybrać najlepsze rozwiązanie i rozwinąć firmę? Poznaj najlepsze usługi logistyczne dla sklepów internetowych! Zapraszamy do lektury!

Usługi logistyczne dla sklepów internetowych – jak rozwinąć swój biznes?

Outsourcing usług logistycznych odgrywa bardzo ważną rolę w e-commerce. Dzięki współpracy z doświadczoną firmą można znacznie przyspieszyć rozwój e-sklepu i usprawnić nie tylko procesy sprzedażowe, ale i przede wszystkim działania posprzedażowe!

Usługi logistyczne dla sklepów internetowych to między innymi:

  • Fulfilment – kompleksowa usługa magazynowania oraz przygotowania towaru przed wysyłką do klienta
  • Co-packing – wielokrotne pakowanie i przepakowywanie towarów detalicznych
  • Konfekcjonowanie towaru – prace finalne związane z przygotowaniem zamówień

Wszystkie te działania możesz zlecić zewnętrznemu podmiotowi, wyspecjalizowanemu w branży, czyli Twojemu własnemu operatorowi logistyki!

Usługi logistyczne dla sklepów internetowych – jak wygląda współpraca z operatorem logistyki?

Jak wygląda współpraca z operatorem logistyki? Twoje produkty są dostarczane do magazynu, przechowywane w odpowiednich warunkach, wielokrotnie przepakowywane, foliowane, etykietowane, przygotowywane do wysyłki i wysyłane wprost do klienta. To wszystko w ramach jednej, kompleksowej usługi. Zlecając usługi logistyczne zewnętrznej firmie, redukujesz koszty związane z wynajęciem i prowadzeniem magazynu i usprawniasz dystrybucję. Dzięki temu możesz skupić się na marketingu oraz sprzedaży i rozkręcić na dobre biznes!

Jak wybrać najlepsze rozwiązanie, sprzedawać więcej i rozwinąć firmę?

W Polsce jedną z uznanych i doświadczonych firm, które zajmują się profesjonalną obsługą procesów logistycznych dla sklepów internetowych, jest Altmaster Logistyka. Firma ta działa na rynku już 15 lat i świadczy między innymi takie usługi dla e-commerce jak: magazynowanie

  • kompletacja i pakowanie
  • prowadzenie ewidencji towarów
  • współpraca z kurierami
  • obsługa reklamacji i zwrotów

Dzięki kompleksowej i fachowej obsłudze możesz zoptymalizować procesy logistyczne i zarządzać e-biznesem prościej, szybciej, taniej i skuteczniej. Wyróżnij się na rynku i zainwestuj w outsourcing usług logistycznych!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze