Gry
Czytany poradnik
Sposób na imprezę, o której nikt nie zapomni
0

Sposób na imprezę, o której nikt nie zapomni

AUTOR:  Aleksandra Wilk12 stycznia 2019

Zapraszasz swoich znajomych do siebie i chcesz, żeby zapamiętali tą domówkę na długo? Nie chcesz zwykłej posiadówki, albo zwyczajnie chcesz urozmaicić imprezę? Poniżej znajdziesz kilka ciekawych przykładów, które możesz wykorzystać. Zapraszamy!

Impreza przebierana

Zabawa tematyczna spodoba się z pewnością każdemu. Sam pomyśl – jak często masz okazję uczestniczyć w takim evencie? Wybierz styl, który będzie wyznaczał typ ubioru gości. Przykładowo to mogą być lata 80 lub wybrana postać filmowa. Gwarantuje, że twoi znajomi włożą dużo wysiłku w wymyślenie swojego przebrania. To będzie dla nich nie lada atrakcja. 

Kiedy wszyscy będą już przygotowani, zrób grupowe zdjęcie aby uwiecznić ten moment. Możesz poźniej porozsyłać je wszystkim zaproszonym oraz wywołać, oprawić w ramkę i pozostawić na pamiątkę.

Gry 

Przygotuj kilka atrakcji, które rozkręcą Twoją domówkę. To może być przykładowo: 

Never have I ever

Zabawna gra polegająca na szczerych wyznaniach. Rozpoczynający wypowiada zdanie „Nigdy, przenigdy…” i w tym miejscu wstawia ciekawy fakt ze swojego życia. Osoby, które miały podobnie lub całkowicie odwrotnie (zasady zależą od ciebie) piją kolejkę. Oczywiście, możecie zagrać bez alkoholu, wtedy głównym celem zabawy będzie bliższe poznanie znajomych.

Ego

Intrygująca rozrywka… Na czym polega? Jest to karciana gra, która zweryfikuje jak dobrze znasz swoich przyjaciół. Obstawiacie potencjalne odpowiedzi danej osoby na osobiste pytania, a ten kto będzie miał najlepszą intuicje – wygrywa!

Tabu

Łączycie się w pary i odgadujecie dostępne hasła. Brzmi banalnie? Utrudnieniem staje się 5 wyrazów, których nie można użyć podczas opisywania zagadki. Dalej brzmi jak bułka z masłem? Przekonaj się sam jak pod presją czasu zadziała wasza samokontrola. Uwaga! Śmiech i dobra zabawa gwarantowana.

5 sekund

Jak nazwa wskazuje masz niewiele czasu na podanie 3 prostych odpowiedzi na jeszcze łatwiejsze pytanie. Przykładowo: Trzy miasta rozpoczynające się na literę „P”.
W momencie kiedy mamy zaledwie chwilę na reakcję, przeróżne rzeczy mogą ujrzeć światło dzienne. Spróbujcie sami!

Kalambury

Wersja dla bardziej aktywnych członków załogi. Popularna gra znana z pewnością każdemu. Jeżeli nie posiadasz wersji planszowej hasła można znaleść w internecie.

Muzyczny QUIZ

Niech twoi znajomi poczują się jak w „Jaka to melodia!” Kto nie lubi tego typu turniejów? Odpal kilka losowych kawałków i nagradzaj punktami najszybszego zawodnika, który poda prawidłowy tytuł i autora.

Oczywiście nie zapomnij o wyśmienitych przekąskach i piciu, którego nie może zabraknąć na żadnej imprezie! Bez tego nie pomoże nawet występ najlepszego zespołu w mieście! 

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze