Skuteczne sposoby na przedwczesny wytrysk

Przedwczesna ejakulacja to spore obciążenie psychiczne oraz jeden z częstych powodów braku satysfakcji z życia seksualnego nie tylko u mężczyzny, ale także u jego partnerki. Jak przedłużyć stosunek i zapomnieć o frustrującym problemie?

O mężczyznach zmagających się problemem przedwczesnego wytrysku zwykło się mawiać krótkodystansowcy. Należy jednak rozgraniczyć pomiędzy przedstawicielami płci męskiej, którzy faktycznie cierpią na przedwczesny wytrysk, powodowany problemami natury zdrowotnej lub psychologicznej, a tymi, którzy po prostu kończą zbyt wcześnie i z tego powodu nie są w stanie zadowolić partnerki.

Zbyt wcześnie, czyli kiedy…

Z medycznego punktu widzenia przedwczesna ejakulacja ma miejsce wówczas, gdy dochodzi do niej jeszcze przed rozpoczęciem penetracji np. podczas gry wstępnej lub na samą myśl o współżyciu. Ten problem posiadają zwykle bardzo młodzi mężczyźni, którzy dopiero rozpoczynają życie seksualne i najczęściej mija on samoistnie, choć bywa powodem nieprzyjemnych sytuacji.

Biorąc pod uwagę medyczne definicje mężczyzna, któremu udaje się dotrwać do penetracji, nawet jeżeli trwała ona jedynie krótką chwilę, nie zalicza się do grona prawdziwych krótkodystansowców. Pocieszenie jest, ale niewielkie, bo jak zadowolić partnerkę, kiedy stosunek trwa zaledwie parę chwil?

Jak opanować przedwczesny wytrysk?

Na początek warto zapoznać się z częstymi powodami przedwczesnego wytrysku, aby móc przynajmniej spróbować samodzielnie określić podłoże dolegliwości. Wśród najczęstszych przyczyn przedwczesnej ejakulacji wyróżnia się stres, stosowanie przed zbliżeniem używek np. alkoholu i narkotyków, zbyt niską samoocenę, problemy natury psychologicznej, które mogą być powodowane złymi doświadczeniami z wcześniejszych związków, okazjonalne uprawianie seksu oraz choroby np. zaburzenia hormonalne, zapalenie jąder czy przerost prostaty.

Bardzo dobrze w przypadku problemów z przedwczesnym wytryskiem o różnorodnym podłożu sprawdza się stosowanie tabletek Climax Control, którego pełny opis wraz z ceną i możliwości możesz zobaczyć na stronie medicot.

Nawet jeżeli okaże się, że wcale nie masz problemów z jako takim przedwczesnym wytryskiem, a jedynie nie jesteś w stanie wystarczająco długo wytrzymać seksualnego napięcia, musisz zacząć działać i popracować nad tym, aby móc podołać oczekiwaniom Twojej partnerki.

Jak tego dokonać? Najbardziej efektywną metodą przedłużania stosunku jest stosowanie odpowiednich preparatów, które pozwolą cieszyć się udanym seksem bez ryzyka zbyt szybkiego finału. Dlaczego nie warto stawiać na ćwiczenia lub pracę zespołową, polegającą na chwilowym przerywaniu miłosnych igraszek? Z prostego powodu – jeżeli cały czas będziesz myślał, żeby nie szczytować i tą obsesją zarazisz także swoją partnerkę, szybko stracicie chęci na miłosne zbliżenia.

Jak zapobiec przedwczesnemu wytryskowi

Naturalny skład oraz skuteczność działania preparatu sprawiają, że może być on stosowany zarówno przez młodych, jak i starszych mężczyzn bez żadnego ryzyka o pogorszenie stanu zdrowia! Jeżeli chcesz korzystać z udanego życia seksualnego i zadowolić każdą partnerkę, to stosowanie Climax Control jest najlepszym wyborem – preparat nie tylko znacząco przedłuża stosunek i opóźnia szczytowanie, ale także wpływa na zwiększenie satysfakcji ze współżycia oraz gwarantuje maksymalnie zadowalającą obydwie strony erekcję! Na forum medicot znajdziesz także temat dotyczący radzenia sobie z przedwczesnym wytryskiem: http://medicot.pl/forum/dla-mezczyzn/sposoby-na-opoznienie-wytrysku/.

Sprawdź i przekonaj się, że Twoja samoocena oraz chęci na seks wzrosną o 200%! Zapomnij o wstydzie, strachu oraz stresie, który nie powinien towarzyszyć Ci w łóżku – z odpowiednią pomocą najlepszych tabletek na opóźnienie wytrysku staniesz się idealnym kochankiem i na dobre zapomnisz o byciu krótkodystansowcem!

Przedwczesny wytrysk u mężczyzny

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here