Seks
Czytany poradnik
Skuteczne sposoby na przedwczesny wytrysk
2

Skuteczne sposoby na przedwczesny wytrysk

AUTOR:  Joanna Cieślak15 lutego 2018

Przedwczesny wytrysk u mężczyzny

Przedwczesny wytrysk [Infografika]

Przedwczesna ejakulacja to spore obciążenie psychiczne oraz jeden z częstych powodów braku satysfakcji z życia seksualnego nie tylko u mężczyzny, ale także u jego partnerki. Jak przedłużyć stosunek i zapomnieć o frustrującym problemie?

O mężczyznach zmagających się problemem przedwczesnego wytrysku zwykło się mawiać krótkodystansowcy. Należy jednak rozgraniczyć pomiędzy przedstawicielami płci męskiej, którzy faktycznie cierpią na przedwczesny wytrysk, powodowany problemami natury zdrowotnej lub psychologicznej, a tymi, którzy po prostu kończą zbyt wcześnie i z tego powodu nie są w stanie zadowolić partnerki.

Zbyt wcześnie, czyli kiedy…

Z medycznego punktu widzenia przedwczesna ejakulacja ma miejsce wówczas, gdy dochodzi do niej jeszcze przed rozpoczęciem penetracji np. podczas gry wstępnej lub na samą myśl o współżyciu. Ten problem posiadają zwykle bardzo młodzi mężczyźni, którzy dopiero rozpoczynają życie seksualne i najczęściej mija on samoistnie, choć bywa powodem nieprzyjemnych sytuacji. Biorąc pod uwagę medyczne definicje mężczyzna, któremu udaje się dotrwać do penetracji, nawet jeżeli trwała ona jedynie krótką chwilę, nie zalicza się do grona prawdziwych krótkodystansowców. Pocieszenie jest, ale niewielkie, bo jak zadowolić partnerkę, kiedy stosunek trwa zaledwie parę chwil?

Jak opanować przedwczesny wytrysk?

Na początek warto zapoznać się z częstymi powodami przedwczesnego wytrysku, aby móc przynajmniej spróbować samodzielnie określić podłoże dolegliwości. Wśród najczęstszych przyczyn przedwczesnej ejakulacji wyróżnia się stres, stosowanie przed zbliżeniem używek np. alkoholu i narkotyków, zbyt niską samoocenę, problemy natury psychologicznej, które mogą być powodowane złymi doświadczeniami z wcześniejszych związków, okazjonalne uprawianie seksu oraz choroby np. zaburzenia hormonalne, zapalenie jąder czy przerost prostaty.

Bardzo dobrze w przypadku problemów z przedwczesnym wytryskiem o różnorodnym podłożu sprawdza się stosowanie tabletek Climax Control, którego pełny opis wraz z ceną i możliwości możesz zobaczyć na stronie producenta.

Nawet jeżeli okaże się, że wcale nie masz problemów z jako takim przedwczesnym wytryskiem, a jedynie nie jesteś w stanie wystarczająco długo wytrzymać seksualnego napięcia, musisz zacząć działać i popracować nad tym, aby móc podołać oczekiwaniom Twojej partnerki.

Jak tego dokonać? Najbardziej efektywną metodą przedłużania stosunku jest stosowanie odpowiednich preparatów, które pozwolą cieszyć się udanym seksem bez ryzyka zbyt szybkiego finału. Dlaczego nie warto stawiać na ćwiczenia lub pracę zespołową, polegającą na chwilowym przerywaniu miłosnych igraszek? Z prostego powodu – jeżeli cały czas będziesz myślał, żeby nie szczytować i tą obsesją zarazisz także swoją partnerkę, szybko stracicie chęci na miłosne zbliżenia.

Jak zapobiec przedwczesnemu wytryskowi

Naturalny skład oraz skuteczność działania preparatu sprawiają, że może być on stosowany zarówno przez młodych, jak i starszych mężczyzn bez żadnego ryzyka o pogorszenie stanu zdrowia! Jeżeli chcesz korzystać z udanego życia seksualnego i zadowolić każdą partnerkę, to stosowanie Climax Control jest najlepszym wyborem – preparat nie tylko znacząco przedłuża stosunek i opóźnia szczytowanie, ale także wpływa na zwiększenie satysfakcji ze współżycia oraz gwarantuje maksymalnie zadowalającą obydwie strony erekcję! Na forum medicot znajdziesz także temat dotyczący radzenia sobie z przedwczesnym wytryskiem: http://medicot.pl/forum/dla-mezczyzn/sposoby-na-opoznienie-wytrysku/.

Sprawdź i przekonaj się, że Twoja samoocena oraz chęci na seks wzrosną o 200%! Zapomnij o wstydzie, strachu oraz stresie, który nie powinien towarzyszyć Ci w łóżku – z odpowiednią pomocą najlepszych tabletek na opóźnienie wytrysku staniesz się idealnym kochankiem i na dobre zapomnisz o byciu krótkodystansowcem!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
2Komentarze
  • przegladtowarow.com
    24 czerwca 2018 at 18:50

    Wiedziałem, że moja partnerka nie odczuwa pełnej satysfakcji ze zbliżeń ze mną. A to odbiło się negatywnie na moim samopoczuciu. Na szczęście Titan Gel zmienił wszystko. Przede wszystkim moja ochota na seks stała się jeszcze większa. Ku ogromnemu zadowoleniu mojej kobiety. Penis zwiększył się o jakieś dwa centymetry, co poprawiło moje samopoczucie. http://przegladtowarow.com/srodek-powiekszenie-penisa-titan-gel-opinie-uzytkownikow-polsce.html Odkąd pamiętam wstydziłem się chodzić na basen, na wakacje jeździłem zawsze w góry… Zgadnijcie dlaczego? Dopóki byłem nastolatkiem, starałem się tym nie przejmować. W końcu faceci rozwijają się do 25 roku życia. Liczyłem na to, że w pewnym momencie hormony zaczną szaleć, a mój penis w końcu nabierze normalnych rozmiarów… Myliłem się.

  • vozbujdenie
    15 maja 2018 at 20:50

    Jeśli chodzi o Titan Gel – jest to produkt klasy premium, ale niestety producent nie przewidział gwarancji satysfakcji. Jeżeli zatem uznasz, że środek nie spełnił Twoich oczekiwań, wówczas otrzymanie zwrotu pieniędzy nie będzie możliwe. Obecnie jednak standardem jest 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, która pozwala przetestować środek i otrzymać zwrot, jeśli efekty nie spełnią naszych oczekiwań. I co się okazało? Przede wszystkim moja ochota na seks jeszcze bardziej się zwiększyła. Na szczęście moja partnerka też lubi zbliżenia intymne i nie pojawił się na tym polu konflikt. Do tego mój penis faktycznie stał się dłuższy. Zauważyła to również moja kobieta, która wreszcie zaczęła odczuwać pełną satysfakcję podczas stosunku. A i moje samopoczucie znacząco się poprawiło. Dzisiaj wiem, że daję jej maksymalne zadowolenie, że oboje czerpiemy prawdziwą radość z seksu. Wreszcie cieszymy się seksem oboje. Wiemy, że w tej sferze naszego życia wiele zmieniło się na lepsze.