Relacje
Czytany poradnik
Savoir-Vivre dla prawdziwych gentelmanów
0

Savoir-Vivre dla prawdziwych gentelmanów

AUTOR:  Aleksander Nowakowski27 sierpnia 2018

Chcesz, zaimponować kobiecie? Pokaż jej jaki z ciebie gentelman! Spraw, aby była oczarowana tobą i twoim zachowaniem. Dobre maniery to klucz do kobiecego serca. Podpowiadamy, jakie zachowania, sprawią, że Twoja wybranka nie będzie mogła o tobie zapomnieć.

Bądź elegancki

Dbanie o wygląd to nie tylko cecha kobiet, mężczyźni również powinni to robić. Facet powinien wiedzieć, jaki krawat dobrać do marynarki, a także powinien sam się ubrać. Nigdy nie każ swojej kobiecie, zrobić za ciebie zakupów. Dbaj o swój ubiór, nie musisz chodzić cały czas w garniturze, ale dobrze, aby twoje ciuchy pasowały do twojego stylu życia, przykładaj uwagę do swojego zarostu, fryzury i oczywiście do higieny. Brud pod paznokciami, na pewno nie przejdzie na randce.

Honor!

Kobiet bardzo sobie cenią mężczyzn honorowych. Nie chodzi o to, abyś udowadniał swoją wartość w pojedynkach, ale o to, że powinieneś ją już znać i pilnować, aby twoje dobre imię nie zostało zszargane. Chroń swoją partnerkę i siebie, ale z głową. Gentelman potrafi zachować się w każdej sytuacji i wie, kiedy należy odpuścić, a kiedy trzeba się postawić.

Maniery

Gentleman powinien znać podstawowe zasady, jak i gdzie należy się zachować. Mężczyzna powinien być uprzejmy dla swojego otoczenia, szanować innych, nie powinien traktować ludzi z góry. Gentleman musi być szarmancki i elastyczny oznacza to, że potrafi dostosować się do niemal każdej sytuacji, gdy popełni gafę, umie z niej wyjść z twarzą.

Idealny towarzysz

Mężczyzna powinien być doskonałym rozmówcą, aby nie zanudzić swojej wybranki. Gentelman potrafi słuchać i wypowiadać się na dany temat elokwentnie. Posiadanie pasji, sprawia, że mężczyzna ma czym się podzielić ze swoją rozmówczynią i w ten sposób staje się ciekawszym obiektem. Gentelman stara się, aby czas spędzony ze swoją partnerką był wyjątkowy, proponuje różne propozycje, próbuje wyczuć nastrój partnerki, aby w razie czego móc go poprawić. Nie chodzi o to, aby być lizusem, ale o chęć sprawienia swojej kobiecie przyjemności, bo jest ona tego warta. Mężczyzna powinien umieć dogadać się w ważnych sprawach bez kłótni, ustępstwa są mile widziane. Gentelman, wie jak ważne są komplementy, dowartościowanie i docenienie swojej wybranki to rzecz pierwszorzędna, jeśli chodzi o relacje w związku pomiędzy gentelmanem, a jego kobietą.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze