Czytany poradnik
Program do fakturowania dla firmy
0

Program do fakturowania dla firmy

AUTOR:  Alicja Hudzik11 września 2018

Jak wybrać odpowiedni program do fakturowania? Czy warto zainteresować się nowościami na rynku? Czym powinien się cechować dobry program do obsługi dokumentacji finansowej? Zapraszamy do lektury!

Jak wybrać program do fakturowania?

Aby wybrać odpowiedni program do fakturowania, należy zwrócić uwagę na to, by obsługiwał on wiele rodzajów dokumentów, był wielofunkcyjny, przyspieszał obsługę Klienta i wspierał organizację biznesu. Aby skonfrontować możliwości danego oprogramowania ze swoimi potrzebami, najlepiej umówić się na prezentację ze sprzedawcą lub producentem danego systemu oraz wypróbować wersję demonstracyjną.

Czym powinien się cechować dobry program do fakturowania?

Dobry program do fakturowania powinien być przejrzysty, intuicyjny i wygodny w obsłudze. Dodatkowe atuty, na które należy zwrócić uwagę przy jego wyborze to:

  • Łatwa i szybka instalacja
  • Szybka wymiana danych z Działem Księgowości
  • Rejestr kontrahentów i sprawne zarządzanie bazą danych
  • Wysoka jakość w połączeniu z rozsądną ceną

Program do fakturowania – nowości na rynku

Jeśli szukasz dobrego rozwiązania dla firmy i chcesz zainwestować w oprogramowanie, które pomoże Ci skutecznie zarządzać sprzedażą oraz w łatwy sposób nadzorować obieg dokumentacji finansowej w przedsiębiorstwie, możesz wypróbować innowacyjne oprogramowanie WAPRO ERP. W ramach modułów WAPRO warto wypróbować WAPRO Fakturka, dedykowany mniejszym firmom oraz bardziej wyspecjalizowany WAPRO Fakir, program przeznaczony do obsługi pełnej księgowości w przedsiębiorstwach.

Inne programy do wystawiania faktur

Inne programy do faktur to na przykład CRM Vision lub Fakturownia. Oprogramowanie to pozwala nie tylko na wystawianie dokumentów finansowych, ale i synchronizację firmowych danych z bazą kontrahentów, generowanie przejrzystych raportów, monitorowanie działań w firmie i planowanie spotkań biznesowych.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze