Czytany poradnik
Prezent na komunię – radzimy co wybrać
0

Prezent na komunię – radzimy co wybrać

AUTOR:  Anita Wach6 maja 2018

Już za chwilę komunia, a Ty nie wiesz co kupić z tej okazji najmłodszej osobie w rodzinie przystępującej do tej uroczystości. Koniecznie zobacz ten poradnik, dzięki któremu wybierzesz doskonały prezent na komunię, który ucieszy dziecko.

Jak co roku, nasi mali podopieczni przystępują do Komunii Świętej. Jeżeli w tym roku i Twoje dziecko będzie brało udział w tej świętej uroczystości lub przydarzy się to bliskiej osobie w Twojej rodzinie, koniecznie zastanów się jaki prezent na komunię mu sprawisz.

Prezent na komunię – dobry wybór

Dzieci z roku na rok stają się co raz bardziej wymagające, a i wybredne. Sprawienie im zadowalającego prezentu z okazji Komunii Świętej może być problemem, tym bardziej, że co pokolenie, to inna bajka. Przedstawię Ci teraz najlepsze i najbardziej sprawdzone prezenty na komunię.

Pieniądze zawsze w cenie

Pieniądze zawsze w cenie

Nie wiesz jaki prezent na komunię wybrać? Nie ma w tym nic dziwnego jeżeli osoba przystępująca do komunii pochodzi z dalekiej rodziny. Gotówka w kopercie to choć oklepany, prosty i sprawdzony pomysł na dobry prezent z tej okazji.

Pokolenie milenium

Nowe pokolenie nie może już praktycznie żyć bez technologii i internetu. Wykorzystaj ten trend i spraw dziecku prezent, który nie tylko go ucieszy, ale przysporzy mu pożytku tak jak czytnik e-booków, na który może rozwijać swoją wiedzę i pasje.

Jeżeli jednak uważasz, że to zły pomysł, postaw na sprawdzone rozwiązanie: tablet lub smartfon, które kupisz już nawet za kilkaset złotych w popularnych marketach sieciowych!

Czas to pieniądz

Czas to pieniądz

Mawiają, że czas to pieniądz i to prawda, ale żeby móc go zmierzyć potrzebny jest przecież… zegarek. Spraw dziecku prezent na komunię w formie zegarka, dla młodej damy delikatny, z klasą, a dla chłopaka taki, którym będzie mógł się pochwalić wśród znajomych. Może już więcej nie spóźni się na lekcje w szkole 🙂

Chcesz sprawić dziecko na komunię więcej frajdy? Kup mu smartwatcha, czyli inteligentny zegarek elektroniczny. Zadowolenie gwarantowane.

Nie dogonisz mnie

Prezent na komunię - radzimy co wybrać - rower

Komunia Święta to może jeszcze nie czas na sportowe auto, ale sportowy rower już jak najbardziej. Każde dziecko lubi wolność jaką daje posiadanie rowera. Dziewczynce kup piękny rower w stylu retro, a chłopakowi wypasioną górską zabawkę. Zobaczysz jak się ucieszą.

A jeżeli dysponujesz większym budżetem to pomyśl nad skuterem dla dziecka. Być może przyda mu się w podróżach do szkoły.

Zawsze w modzie

Zawsze w modzie

Złoty lub srebrny naszyjnik lub medalik od dawna są sprawdzonymi prezentami na komunię. Jest bardzo prawdopodobne, że sam lub sama masz taki prezent od swojej babci lub dziadka do dziś. Chociaż początkowo dziecko może podchodzić do niego sceptycznie, to jednak z czasem nabierze szacunku do tego prezentu, zwłaszcza, gdy jego wartość wzrośnie.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze