Wnętrze
Czytany poradnik
Plakaty do wnętrz – w pogoni za dobrym nastrojem i relaksem
0

Plakaty do wnętrz – w pogoni za dobrym nastrojem i relaksem

AUTOR:  Porady.org30 października 2020

Plakaty, bo o nich mowa, bardzo słusznie są nazywane najlepszą i najpiękniejszą dekoracją wnętrza. Niekiedy wystarczy jedno ujęcie, unikalne spojrzenie lub pozytywne motto, by dzięki plakatom przenieść się w prawdziwy błogostan. A jaki plakat sprawdzi się w Twojej kuchni lub sypialni?

Nie bój się oryginalności, ale zdecydowanie stroń od nudy i rutyny. Taką radą dzielą się niemal wszyscy projektanci wnętrz z urządzającymi mieszkania lub domy, i co ważne przywołują w ten sposób swoich klientów do tego, by nie obawiali się wnętrzarskich eksperymentów.

Z plakatami każde wnętrze ożywa i staje się spersonalizowane. Dzięki wyrazistym kolorom, uchwyceniu trudnych momentów, energii i przedstawienia emocji – niektóre z plakatów wprowadzają do naszego wnętrza ducha życia. Są niesłabnącym elementem dekoracyjnym, wyrazem szacunku do natury lub ucieleśnieniem naszych marzeń. A czy wiesz, jaki plakat wybrać do kuchni lub do sypialni?

Plakaty do kuchni – odrobina pieprzu lub słodkego cukru

Choć w kuchni nie ma zbyt wiele miejsca na ścienne dekoracje. To zawsze znajdzie się choć jedna ze ścian, którą warto nimi zaakcentować. Rodzinne fotografie, znacznie lepiej sprawdzą się w pokoju gościnnym, tutaj najlepszą dekoracją będą mocne i wyraziste hasła o pozytywnym brzmieniu lub plakaty z elementami natury: roślinnością lub widokiem.

Śmieszne plakaty owocowo-warzywne lub okraszone mocną przyprawą dodają energii i świetnie nastrajają, a jeśli dodamy do tego pozytywne hasło i kawą w tle to gwarancja dobrego nastroju nie opuści nas przez cały dzień! Nie wiesz, jaki plakat wybrać? Obawiasz się, że trudno będzie go dopasować do Twojej nowoczesnej aranżacji? Nic bardziej mylnego, zobacz, jak duży wybór znajdziesz w tym sklepie:https://www.bimago.pl/plakaty/do-pokoju/kuchnia.html

Plakaty do sypialni – marzenia połączone z melancholią

Czy plakaty do sypialni to dobry pomysł? Oczywiście, że tak. Pod warunkiem jednak, że dobierzesz taki temat plakatu, który będzie Cię przede wszystkim relaksował, a także sprzyjał skupieniu.

Plakaty w sypialni sprawdzą się w roli przyjemnego usypiacza. Dobierz wówczas relaksujący pejzaż morza, gór lub głębokie spojrzenia zwierząt.

Jeśli wolisz jednak zdecydowanie bardziej nowoczesną odsłonę dekoracji ściennych to pomyśl o zamocowaniu do ściany pogodnego hasła lub plakatu filmowego. To zawsze spora dawka pozytywnej energii na każdy poranek. Tutaj znajdziesz sporo ciekawych inspiracji: https://www.bimago.pl/plakaty/do-pokoju/sypialnia.html

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze