Relacje
Czytany poradnik
Pierwsza randka w domu – jak zaplanować idealny wieczór dla dwojga
0

Pierwsza randka w domu – jak zaplanować idealny wieczór dla dwojga

AUTOR:  Patrycja Strzelczyk7 sierpnia 2019

Na spędzenie pierwszej randki w domu decyduje się niewiele osób, ale wbrew pozorom to świetny pomysł na spotkanie. Jeżeli nie wiesz jak zorganizować idealny wieczór – mamy dla Ciebie trzy propozycje.

1. Wieczór filmowy

Jeżeli macie podobny gust filmowy, możecie urządzić sobie domowe kino. Zanim w Twoim mieszkaniu pojawi się zaproszona przez Ciebie osoba, przygotuj kilka propozycji filmów, które możecie razem obejrzeć. Możecie zrobić sobie maraton ulubionej filmowej sagi albo obejrzeć razem sezon ulubionego serialu. Jeżeli jednak wasz gust filmowy jest zupełnie inny, podczas pierwszej randki w domu, możecie poznać ulubiony film drugiej połówki i analogicznie – pokazać jej waszą ulubioną produkcję. Może w ten sposób przekonasz się do musicali, których do tej pory unikałeś, albo kina akcji, które uważałaś za brutalne.

2. Wspólne gotowanie

Przez żołądek do serca. Coś w tym jest. Wspólne gotowanie bardzo zbliża i jest świetnym pomysłem na by pierwsza randka w domu była udana. Zrób zakupy i zaproponuj Twojej randce swoje popisowe danie. Podczas wspólnego przygotowywania posiłku będziecie mieli czas na rozmowę, a samo gotowania może okazać się dla was obojga świetną zabawą. Poza tym, posiłek przygotowany samodzielnie, zawsze smakuje lepiej.

3. Wieczór z grami

Oboje lubicie klasyczne planszówki? A może Twoja randka, tak jak Ty lubi gry na konsoli? Wykorzystaj wasze wspólne zainteresowania i urządźcie sobie wieczór gier. Wyjmij z szafki ulubione planszówki, puzzle albo przygotuj konsolę. Możecie też zagrać w klasyczne kalambury czy państwa – miasta. Ciekawym pomysłem będzie też wymyślenie własnej gry, z takimi zasadami jakie tylko sobie wymarzycie.

Pierwsza randka w domu – jak się przygotować

Zanim zaprosisz kogoś do swojego mieszkania lub domu na pierwszą randkę, pamiętaj, żeby odpowiednio je przygotować. Przede wszystkim – zadbaj o porządek. Wnętrze Twojego mieszkania mówi o Tobie więcej niż Ci się wydaje. Pokazując je, odsłaniasz część siebie. Dużym plusem pierwszej randki w domu jest to, że jesteś na swoim gruncie, więc możesz czuć się bardziej swobodnie, niż na przykład w restauracji. Pamiętaj jednak, żeby zadbać też o miłą atmosferę i dobre samopoczucie Twojego gościa.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze