Czytany poradnik
Netflix – co obejrzeć?
0

Netflix – co obejrzeć?

AUTOR:  Alicja Hudzik30 lipca 2018

Neflix to innowacyjna internetowa wypożyczalnia, oferująca za opłatą dostęp do wielu serialu oraz filmów, które są udostępnianie na zasadzie tzw. strumienia audiowizualnego. Jak działa Netflix? Co obejrzeć spośród propozycji oferowanych przez tę platformę? Zapraszamy do lektury!

Netlix – co obejrzeć w wolnym czasie?

Zastanawia Cię, jakie dobre seriale oferuje Netlix, co obejrzeć razem z rodziną, z partnerem lub samemu? Z pewnością znajdziesz coś ciekawego, w zależności od tego, jakie klimaty filmowe Cię interesują. Produkcje własne Netflixa to np. genialny serial Stranger Things (dramat sci-fi dla miłośników kultowych produkcji z lat 70. i 80.), Orange is the New Black (poruszający i uzależniający dramat o kobietach żyjących w więzieniu), Jessica Jones (serial dla wielbicieli uniwersum Marvela) oraz House of Cards (adaptacja powieści – dramatu politycznego autorstwa Michaela Dobbsa, najwyżej oceniany i nagłośniejszy serial Netflixa).

Z wartych polecenia seriali oferowanych w internetowej wypożyczalni Neflixa należy również wymienić Narcos (historia narkotykowego barona Pablo Escobara) oraz Black Mirror (Czarne Lustro). Ten ostatni to bardzo oryginalna antologia, skupiająca się na dystopijnych wizjach przyszłości. Opowiada w bardzo przekonujący i wciągający sposób o świecie, w którym człowiek jest często opanowany przez maszyny, które sam stworzył i uzależniony od najnowszych technologii. Każdy odcinek to zupełnie inna historia i problem, na który zwracają uwagę twórcy serialu. Nie można tego przegapić!

Netflix – co obejrzeć z filmów animowanych?

Jeśli chodzi o seriale animowane, warty uwagi jest serial dla dorosłych – BoJack Horseman oraz stanowiąca parodię kultowego Powrotu do Przyszłości produkcja Rick & Morty. Nie bez powodu seriale te zajmują wysokie pozycje w rankingach Netflix!

Co obejrzeć, jeśli nie przepadamy za animacjami i serialami?

Jeśli nie potrafimy się przekonać do seriali ani animacji, zawsze zostaje nam do wyboru wiele różnorodnych pełnometrażowych filmów oferowanych przez platformę. Na Netflixie znajdziemy zarówno komedie, jak i filmy historyczne, przygodowe, science-fiction oraz horrory. Z kolei, jeśli szukamy czegoś dla dzieci, Netflix oferuje szereg popularnych filmów, zarówno tych, które powstały pod banderą Disneya, jak i innych wytwórni filmowych.

Ile to wszystko kosztuje?

W ramach standardowego pakietu w cenie 34,00 zł można korzystać z platformy na jednym wybranym urządzeniu. Opłata ta jest kwotą abonamentu miesięcznego. Jeśli się dogadamy na spółkę z kilkoma znajomymi lub rodziną, możemy wykupić niewiele droższy pakiet Premium i cieszyć się platformą na 4 różnych urządzeniach oraz oglądać filmy i seriale w jakości Ultra HD.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze