Seks
Czytany poradnik
Najlepsze porady łóżkowe dla par
0

Najlepsze porady łóżkowe dla par

AUTOR:  Karolina Ordysińska21 stycznia 2020

Najczęściej wolimy, aby nasze życie erotyczne pozostało sprawą bardzo prywatną, jednak to przecież nic złego pytać o porady łóżkowe, tak aby móc czerpać jeszcze więcej przyjemności oraz satysfakcji z seksu.

Najlepsze porady łóżkowe dla par

Naturalną częścią każdego związku jest życie erotyczne, a one bywa czasem nieco odmienne od tego, co zakładaliśmy. Chemia oraz dopasowanie to bardzo ważna kwestia, ale jak sprawić, aby nasze życie łóżkowe było jak najlepsze?

1. Spontaniczność

To absolutny klucz do sukcesu. Nie planujcie, nie ustalajcie daty ani miejsca. Postawcie na spontaniczność, pozwólcie sobie na odrobinę luzu oraz wytchnienia. Przełamcie rutynę, która sprawia, że wasze życie erotyczne wygląda ciągle tak samo. Zaskakujcie oraz dajcie się zaskoczyć. Nie ma nic złego w przełamaniu dawnych schematów oraz spróbowania czegoś nowego. Spontaniczność może kompletnie odmienić wasze spojrzenie na seks.

2. Eksperymenty

Próbowanie nowych rzeczy wcale nie musi być takie trudne. Wystarczy po prostu przełamać dotychczasowy schemat i spróbować czegoś nowego. Zmiany nie muszą być radykalne ani bardzo określone. Może być to po prostu nowe miejsce lub nowa pozycja (zobacz również najlepsze pozycje miłosne). Nie bójmy się, że coś pójdzie nie tak. Jeśli nie wyjdzie, to trudno, przynajmniej próbowaliśmy, daliśmy temu szansę. Jeśli się uda, świetnie, być może zyskaliście nową, ulubioną pozycję, która przyniosła wam wiele przyjemności. Niech eksperymenty staną się czymś naturalnym, normalnym.

3. Dotarcie się

Początki mogą być ciężkie, jednak nie ma nic piękniejszego niż poznawanie siebie nawzajem. Z czasem na pewno dojdziecie do tego, co lubicie najbardziej i co sprawia wam najwięcej przyjemności. Odkrycie swoich preferencji nie jest wcale takie trudne, wystarczy odpowiednia komunikacja. Nie bójmy się wyrażać własnego zdania. Jeśli my tego nie powiemy, nikt nie zrobi tego za nas. Nasza przyjemność często bardzo zależy od nas samych, więc warto postawić na szczerość i nie udawać. Dotarcie się może zająć sporo czasu, jednak zdecydowanie będzie tego warte.

4. Szczerość

W związku szczerość to podstawa, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Identycznie jest również w życiu erotycznym – tutaj szczera rozmowa potrafi wnieść naprawdę wiele. Razem z partnerem możecie poprawić jakość swojego współżycia oraz sprawić sobie jeszcze więcej przyjemności. Nie wstydźmy się wyrażać naszych uczuć oraz otwarcie mówić o preferencjach oraz upodobaniach. Nikt tego za nas nie zrobi, więc warto grać w otwarte karty i stawiać sprawę jasno. Szczerość, szczerość i jeszcze raz szczerość.

5. Komunikacja

Komunikacja w łóżku czasem wydaje się czymś zbędnym i niepotrzebnym, jednak tak naprawdę jest niesamowicie ważna. Seks to nie tylko gesty, ale i słowa. Powiedzmy partnerowi o tym co nas kręci i co na nas działa najbardziej. Nie bójmy się wyrażać swoich opinii oraz fantazji. Każdy jakieś ma, a dopóki o nich nie powiemy, nie powinniśmy oczekiwać ich spełnienia.

6. Gadżety

Rynek gadżetów erotycznych jest naprawdę ogromny i oferuje naprawdę wiele, także zdecydowanie jest z czego wybierać. Nie traktujmy ich w formie zamiennika, a po prostu jako urozmaicenie. Po to one w końcu powstają – nie tylko po to, aby poprawić jakość naszego współżycia, ale i po prostu dodać mu różnorodności oraz pikanterii. Nie wstydźmy się odwiedzić seks shop, a po prostu przejdźmy się tam i zobaczymy jakie produkty są dostępne. A nóż coś się spodoba?

Jeśli jednak nie jesteśmy przekonani, do używania gotowych gadżetów, możemy eksperymentować chociażby z produktami spożywczymi. Zróbmy cokolwiek, dajmy się ponieść naszej wyobraźni. Spróbujmy czegoś nowego lub po prostu dajmy się zaskoczyć, bez uprzedzeń i bez zbędnych pytań czy negatywnego nastawienia.

Wszystko zależy od waszych preferencji oraz upodobań. Ważne, żeby dostosować gadżety do waszych możliwości oraz, żeby odbyło się to za zgodą dwóch stron.

7. Podejście

Nie traktujmy seksu jako czegoś nudnego, zwykłego i codziennego.Odpowiednie podejście to naprawdę płowa sukcesu Starajmy się traktować go jako coś wyjątkowego. Nie róbmy tego, jeśli nie chcemy lub nie czujemy ochoty. Wtedy nie tylko sprawimy sobie przyjemności, ale i nasz partner/partnerka poczuje dyskomfort.

8. Poznanie siebie oraz siebie nawzajem

To sprawa kluczowa. Najpierw należy poznać swoje preferencje, upodobania oraz możliwości, aby móc osiągnąć jak najlepsze efekty. Dajmy sobie czas na poznanie siebie nawzajem. Aby osiągnąć pełną satysfakcję, czasem naprawdę potrzeba wiele czasu. Trzeba dogłębnie poznać swoje upodobania oraz preferencje,  żeby wiedzieć czego oczekujemy.

9. Nie pomijajmy gry wstępnej

Sprawa może i dosyć banalna, jednak szalenie ważna. Naprawdę, nie pomijajmy gry wstępnej. Ona naprawdę pomoże nam w uzyskaniu pełnej satysfakcji oraz podniesie nam jakość życia erotycznego. Mamy niemal nieograniczone pole do popisu, więc dajmy ponieść się naszej fantazji i róbmy to dokładnie tak jak chcemy.

Takie porady łóżkowe mogą naprawdę odmienić wasze życie erotyczne. Wystarczy po prostu chcieć i próbować, reszta przyjdzie sama.

Zobacz również jak podkręcić atmosferę w sypialni.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
100%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze