Czytany poradnik
Najlepsze gadżety dla par
0

Najlepsze gadżety dla par

AUTOR:  Patrycja Strzelczyk14 lipca 2019

Szukasz idealnego prezentu dla Twojej drugiej połówki, z którego skorzystacie oboje? A może szukasz ciekawego gadżetu dla znajomej Ci pary? W obu przypadkach pomoże Ci nasz poradnik.

1. Rękawiczki dla dwojga

Uwielbiacie trzymać się za ręce, ale mróz i zimno w tym przeszkadzają? Zaopatrzcie się w rękawiczki dla par. Składają się one z dwóch osobnych rękawiczek, po jednej dla każdej osoby i jednej, wyglądem przypominającej połączone ze sobą rękawiczki bez palców. Ten gadżet dla par sprawdzi się podczas zimowych spacerów – pozwoli trzymać się za ręce i nie zmarznąć. Rozwiązanie być może nie do końca praktyczne, zwłaszcza w niektórych sytuacjach, ale na pewno ciekawe i niecodzienne.

2. Rozdzielacz do słuchawek

Ten gadżet będzie nie tylko ciekawym, ale przede wszystkim bardzo praktycznym prezentem. Na rynku dostępne są zarówno „zwykłe” rozdzielacze, jak i takie w ciekawym kształcie lub motywem. Będzie to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie, kiedy chcemy wspólnie posłuchać muzyki, będąc na przykład na spacerze czy w trasie, niż dzielenie się jedną parą słuchawek.

3. Koc dla dwojga

Koc dla dwojga, to gadżet dla par, który na pierwszy rzut oka może wyglądać śmiesznie, ale jest ciekawą alternatywą dla zwykłego koca. Czym się od niego różnią? Posiada on dodatkowe rękawy, co umożliwia bezproblemowe manewrowanie rękoma, bez konieczności odkrywania się. Może być też wyposażony w dodatkowe kieszenie, w których schować można np. pilot do telewizora lub książkę.

4. Bluzy dla par

Ubrania dla par są dość popularne. Być może trudno je zaliczyć do typowych gadżetów, ale z całą pewnością są ciekawym prezentem. Najczęściej pojawiają się na nich napisy, np. „KING” i „QUEEN”.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze