Czytany poradnik
Najlepsze blogi o grach – warto je poznać!
1

Najlepsze blogi o grach – warto je poznać!

AUTOR:  Alicja Hudzik6 kwietnia 2019

Interesuje Cię tematyka gier planszowych? Szukasz pomocy lub porady w związku z zakupem gry komputerowej dla siebie, dziecka lub bliskich osób? Oto blogi o grach, które pomogą Ci rozwiać wiele wątpliwości i rozbudzą Twoje zainteresowania!

Najciekawsze blogi o grach planszowych

#1 mlodygiercownik.pl

Młody Giercownik to blog nie tylko o grach planszowych, ale i również innych kreatywnych zabawkach. Można tam znaleźć wiele porad i recenzji dotyczących gier edukacyjnych dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych, szczególnie przydatnych pod kątem zakupu na prezent

#2 planszowkiwedwoje.pl

Jeśli interesują Was blogi o grach zawierające ciekawe i merytoryczne recenzje, warto zainteresować się blogiem Planszówki we dwoje. Na blogu można znaleźć także planszówkowy słownik pojęć, artykuły publicystyczne oraz różnego rodzaju poradniki.

#3 kostkizostalyrzucone.pl

Kostki zostały rzucone to blog z 3-letnim stażem w sieci, prowadzony przez graczy dla graczy. Można tam znaleźć wiele merytorycznych recenzji oraz relacje z wydarzeń dla miłośników planszówek, takich jak na przykład festiwal GRAMY. To dobre miejsce dla osób, które chcą być na bieżąco z premierami lub mają wątpliwości co do zakupu niektórych tytułów.

Najciekawsze blogi o grach komputerowych

#1 planetagracza.pl

Planeta Gracza to wyjątkowe miejsce w sieci dla wielbicieli gier video. Można tam znaleźć ciekawe newsy dotyczące najnowszych produkcji na PC i konsole, artykuły o VR oraz wiele poradników sprzętowych.

#2 gracz.org

Gracz.org to serwis, dzięki któremu będziecie na bieżąco z premierami i zapowiedziami najnowszych gier na PC. Ciekawe recenzje, retrospekcje, felietony i gameplaye są tworzone przez graczy dla graczy!

#3 graczemoddziecka.pl

Graczem od dziecka to blog, na którym można znaleźć ciekawe recenzje, relacje, newsy i konkursy dedykowane graczom. Autor informuje także na bieżąco o gamingowych inicjatywach, konsolowych ventach oraz propozycjach pracy w branży gier w Polsce.

Interesuje Cię branża gier? W naszym serwisie znajdziesz ciekawe poradniki, dotyczące zarówno gier planszowych, jak i rozrywki elektronicznej. Sprawdź koniecznie!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
1Komentarze
  • RecenzjePlanszówek
    23 stycznia 2020 at 17:40

    Ciekawe zestawienie blogów o tematyce gier planszowych, jednak warto wiedzieć, że takich serwisów jest znacznie więcej i warto aby czytelnicy mogli poznać szerszy ich wachlarz. Dlatego nieskromnie mogę poddać ocenie serwis z recenzjami gier planszowych o nazwie RecenzjePlanszówek.pl -> Recenzje Gier Planszowych