Technologie
Czytany poradnik
Najlepsze aplikacje do obróbki zdjęć na telefonie
0

Najlepsze aplikacje do obróbki zdjęć na telefonie

AUTOR:  Alicja Hudzik30 listopada 2018

Szukasz ciekawego programu do zdjęć? Zależy Ci na obróbce bezpośrednio z użyciem telefonu? Z nami poznasz najciekawsze i najlepsze aplikacje do obróbki zdjęć!

Jednym z ważniejszych aspektów decydujących o wyborze smartfona jest jakość aparatu fotograficznego. Coraz częściej to właśnie smartfon towarzyszy nam w podróżach i niecodziennych sytuacjach, nic więc dziwnego, że chcemy, by robił piękne zdjęcia wysokiej jakości i uwieczniał cenne momenty, którymi możemy się później podzielić z bliskimi. Jakie są najlepsze aplikacje do obróbki zdjęć? Podpowiadamy!

Najlepsze aplikacje do obróbki zdjęć

Photoshop Express

Okrojona darmowa aplikacja na telefony i tablety umożliwia edycję zdjęć pod kątem ich kontrastu, balansu bieli, kadrowania, a także jest wyposażona w wiele ciekawych filtrów.

Afterlight

Program został wyposażony w wiele ciekawych funkcji, które wyróżniają aplikację na tle konkurencji. Mimo że Afterlight nie posiada dużo filtrów, to są one stylowe i nadają zdjęciom wyjątkowy charakter.

Lightroom mobile

Lightroom to jedna z bardziej zaawansowanych aplikacji do obróbki zdjęć. Program, który jest mobilnym odpowiednikiem wersji na PC, umożliwia przycinanie, obracanie, korekcję balansu bieli i kontrastu, edycję składowych tonów, podbijanie koloru i nakładanie ciekawych filtrów.

Snapseed

Snapseed to również bardzo zaawansowany program, pozwalający na edycję zdjęcia w sposób warstwowy. Przydatną funkcją programu jest narzędzie Naprawiania oraz możliwość selektywnej edycji wybranych elementów. Aplikacja umożliwia także sprawną korektę zdjęć twarzy.

Pics Art

Pics Art to aplikacja, dzięki której dopasujesz rozmiar zdjęcia do publikowanego posta lub Insta Stories. Z pomocą aplikacji możesz stworzyć kolaż oraz nałożyć ciekawe fitry.

Pozostałe najlepsze aplikacje do obróbki

Jako program do obróbki zdjęć można również w pewnym sensie uznać aplikację Instagram. Aplikacja oferuje bogatą paletę filtrów i umożliwia ręczną regulację natężenia zmian. Zdjęcia po obróbce można od razu opublikować, nie tylko na profilu Instagramowym, ale i innych kanałach mediów społecznościowych, z którymi zsynchronizowane jest konto.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze