Zakupy i e-commerce
Czytany poradnik
Najlepsza córka na świecie, czyli TOP 5 nadruków na koszulkę dla taty
0

Najlepsza córka na świecie, czyli TOP 5 nadruków na koszulkę dla taty

AUTOR:  Patrycja Kabaj15 kwietnia 2018

Poszukiwania wyjątkowego prezentu bywają długotrwałe i żmudne. Znudzeni ciągłym powielaniem pomysłów, zaczynamy rozważać zupełnie inne opcje, na które nigdy wcześniej byśmy się nie zdecydowali. Takie rozwiązanie obarczone jest jednak ryzykiem, ponieważ mimo starań, może się okazać, że nie trafimy wówczas z prezentem. Dzień ojca już tuż, tuż, a Ty wciąż nie masz pomysłu, co mu podarować? Spokojnie, mamy na to radę! Myślałaś może kiedyś nad zakupem koszulki dla taty z nadrukiem? Znakomicie! Podpowiadamy, co możesz na niej napisać!

Best Dad Ever!/Najlepszy tata na świecie!

Chyba nie ma lepszego komplementu, który mógłby usłyszeć od Ciebie Twój tato. Bycie najlepszym rodzicem na świecie, to cel każdego, kto decyduje się na posiadanie dziecka. Przypomnij sobie, kto się o Ciebie troszczył w dzieciństwie? Kto się martwił, kiedy choroba nie chciała Ci odpuścić? Kto Cię odbierał od znajomych, w trosce o Twoje bezpieczeństwo? Właśnie on! Prezent w formie koszulki dla taty z nadrukiem, który wyraża więcej niż niejeden portfel czy skórzane rękawiczki, to coś, co wzruszy go do łez. W końcu jak nikt inny, zasługuje na to miano!

Dumny ojciec super córki urodzonej w…

Trochę humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziło! Wzmocnij Waszą więź za pomocą koszulki dla taty z nadrukiem, który dotyczy Waszej relacji. Ten przezabawny tekst rozśmieszy zarówno Waszą dwójkę jak i wszystkich dookoła, a dumny tato z chęcią będzie witał w niej znajomych! Nie wierzysz? W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, aby się o tym przekonać! W końcu powinniście się komplementować nawzajem!

I

Kolejna perełka. Ojcowie uwielbiają głosić o swoich uczuciach do córki, choć zdarza się, że nie robią tego wprost. Sprawiając mu koszulkę z nadrukiem, który dotyczy tylko i wyłącznie Ciebie – jego ukochanej córeczki, sprawisz mu nie lada przyjemność i znacznie ułatwisz okazywanie ojcowskich uczuć. Naprawdę warto!

SuperTata

Marzeniem każdego mężczyzny było kiedyś bycie Superbohaterem. To dla Ciebie, Twój tato zrezygnował z odkrywania magicznych mocy, i cały swój wysiłek włożył w Twoje wychowanie. Spełnij jego marzenie z dzieciństwa i pokaż, że doceniasz trud i starania, który włożył, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Koszulka dla taty z nadrukiem „SuperTata”, to coś więcej niż tylko prezent – to dowód Twojej miłości.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze