Najlepiej płatne zawody w Polsce dla Ciebie

Zastanawiasz się jaki zawód wybrać, aby zarabiać duże pieniądze? Chciałbyś mieć dom, auto, stabilną pracę, a do tego spełniać swoje zachcianki i marzenia? Dowiedz się jakie są najlepiej płatne zawody w Polsce, aby być może wybrać jakiś dla siebie.

1Kontroler finansowy

Osoba ta sprawuje kontrolę i nadzór nad finansami w firmie. Do jego zadań należy również weryfikowanie wydatków, a także sprawdzanie czy zgadzają się one z ustalonym budżetem na dany okres. Kontroler finansowy planuje działa finansowe firmy. Średnie zarobki na tym stanowisku to 8 800 zł brutto.

2Key account manager

To stanowisko należy do osoby, która zajmuje się budowaniem i rozwijaniem współpracy z klientami, a także kreowanie wizerunku firmy oraz negocjuje i finalizuje umowy z klientami. Oprócz tego, analizuje i monitoruje rynek konkurencji. Średnie zarobki wynoszą 8 500 zł brutto.

3HR business partner

Opracowuje strategię zarządzania pracownikami, wdrąża ją, a także nadzoruje. Dzięki temu wspomaga realizację celów firmy. Średnie zarobki na tym stanowisku to 7 800 zł brutto.

4Project manager

Do tej osoby należy projektowanie, tworzenie zespołu, rozwiązywanie problemów, nadzór wydatków i raportowanie postępowania w pracy. Project manager jest odpowiedzialny za tworzenie, wykonanie oraz zakończenie projektu. Średnie zarobki to 7 700 zł brutto.

5Radca prawny

Udziela pomocy, a także reprezentuje w sądzie swojego klienta. Radca prawny musi sporządzać pisma procesowe, projektowanie umów i ich nadzór w obiegu, wydawanie opinii prawnych. Średnie zarobki to 7 200 zł brutto.

W tym artykule dowiedziałeś się jakie są najlepiej płatne zawody w Polsce. Na dalszym planie znajduje się programista, analityk finansowy, a także  inżynier do spraw jakości. Jak widać, jeśli chce się zarabiać duże pieniądze trzeba, posiadać zdolności głównie w liczeniu. Żeby zostać którymś z wyżej wymienionych specjalistów, należy posiadać odpowiednie wykształcenie, które można zdobyć na studiach lub różnych kursach, które oferują certyfikaty. Czy znajdujesz w naszej liście zawód, który mógłby cię zainteresować? Daj znać w komentarzu!

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.