Moda męska
Czytany poradnik
Mężczyźni wolą T-shirty
0

Mężczyźni wolą T-shirty

AUTOR:  Porady.org13 listopada 2018

Sportowy styl w formie codziennych stylizacji od lat cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. W szczególności panowie doceniają wygodę, jaką dają im jeansy i koszulki w mniej formalnych sytuacjach. Jednak swobodna sportowa moda to nie tylko komfort użytkowania, ale także możliwość wyrażenia swojej osobowości!

Moja koszulka – mój charakter

Każdy z nas ma swój własny ulubiony styl ubierania się. Przejawia się on w wielu różnych aspektach, które składają się na ostateczny, całościowy wygląd osoby, a co za tym idzie – również na to, jak postrzegają ją inni. Preferowany styl może ulegać zmianom i zależeć od takich czynników jak wiek, wpływ aktualnej mody oraz środowiska, a nawet obecnego nastroju. Istotnym czynnikiem jest również charakter noszącego, który w zasadniczy sposób wpływa na wybór koloru czy kroju.

Mężczyźni, którzy są bardziej żywiołowi i lubią być w centrum uwagi, mogą wybierać odważniejsze kolory. Jaskrawe czerwienie i odcienie pomarańczowego nie są im obce, podobnie jak rzucające się w oczy nadruki albo nietypowe zdobienia. Z kolei mężczyźni o bardziej spokojnym, introwertycznym charakterze, nie lubiąc skupiać na sobie zbytniej uwagi, częściej decydują się na stonowaną kolorystykę. Dominują u nich odcienie szarości i czerń, granat czy ciemna zieleń. Dużo częściej mają także w swojej szafie klasyczne koszulki, zamiast tych z bogatymi zdobieniami.

Męski T-shirt a męskie hobby

Jednym z najbardziej popularnych sposobów wyrażania swojej osobowości, jest podkreślanie swoich zainteresowań. Mężczyźni często decydują się na wybór koszulki związanej z ich hobby.

Dużą popularnością cieszą się wśród panów T-shirty nawiązujące do ich ulubionych gier i filmów. Kiedy pojawiały się w kinach kolejne części „Gwiezdnych Wojen”, ich miłośnicy bez wahania sięgali po ubrania z odpowiednim nadrukiem. Doskonałym przykładem producenta, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, jest Ecko Unltd posiadający kolekcję T-shirtów „Star Wars”. Można je znaleźć w sklepie internetowym VIP Brands.

Godne uwagi ekskluzywne i znane marki

Mężczyźni z chęcią wybierają koszulki z kolekcji ekskluzywnych marek. Mogą w ten sposób podkreślić swój status, jak również mieć pewność, że sięgają po produkt najwyższej jakości, co jest istotne przy pragmatyzmie, jaki często prezentują panowie. Markowe T-shirty znanych producentów odznaczają się doskonałym wykończeniem i dobrym materiałem, który nie ulega odkształceniom czy odbarwieniom. Dzięki temu zyskuje się pewność, że ulubione ubrania przez długi czas będą wyglądać tak, jakby zostały dopiero kupione.

W VIP Brands można znaleźć markowe ubrania znanych i lubianych producentów, takich jak Tommy Hilfiger, Lacoste czy Hugo Boss.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem vip-brands.pl.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze