Relacje
Czytany poradnik
Masz tę cechę? Kobiety jej nienawidzą
0

Masz tę cechę? Kobiety jej nienawidzą

AUTOR:  Patrycja Strzelczyk20 listopada 2018

Zastanawiasz się, dlaczego wszystkie Twoje dotychczasowe związki trwały raptem trzy miesiące, albo co gorsza kończyły się po kilku pierwszych randkach? Zrób rachunek sumienia i sprawdź, czy nie jesteś posiadaczem cech, których kobiety szczególnie nienawidzą w mężczyznach.

Jesteś bałaganiarzem

To pewnie niewielkie zaskoczenie, ale większość kobiet nie może znieść tego, że Twoje brudne skarpetki, zamiast w pralce, lądują na podłodze. Kiepskie wrażenie robi też kilkumiesięczna warstwa kurzu na meblach, okruchy chipsów w łóżku czy piętrzące się w kuchni śmieci. Zanim zdecydujesz się zaprosić dziewczynę do siebie, poświęć kilka godzin na dokładne posprzątanie mieszkania.

Nie dbasz o siebie

Bądźmy szczerzy, nie zdobędziesz kobiety z tłustymi, za długimi włosami, brudnymi paznokciami czy w ciuchach pachnących potem.

Nie starasz się

Jeżeli myślisz, że zabieganie o względy kobiety kończy się po tym, jak oficjalnie zostaniecie parą to jesteś w dużym błędzie. Nikt nie mówi oczywiście o przynoszeniu jej codziennie bukietu róż, czy kolacjach w najdroższych restauracjach w mieście. Czasami wystarczy kupić wino, pizzę i obejrzeć z nią jej ulubiony film albo powiedzieć jej jak seksownie wygląda w nowej sukience.

Jesteś dziecinny

I nie chodzi o to, że całymi dniami grasz na konsoli albo nadal oglądasz Simsonów. W dojrzałym związku ważna jest szczerość, wspólne rozwiązywanie problemów i wspieranie się wzajemnie. Jeżeli natomiast przerażają Cię rozmowy o przyszłości waszego związku i ich unikasz, to wiedz, że nie jesteś dobrym materiałem na partnera. To samo dotyczy sytuacji, w których to kobieta musi Cię we wszystkim wyręczać i sama wszystkiego dopilnowywać.

Jesteś maminsynkiem

Nie mówimy oczywiście o sytuacji kiedy co kilka dni dzwonisz do mamy zapytać co u niej, odwiedzasz ją czy informujesz o najważniejszych decyzjach w swoim życiu. Matka to najważniejsza kobieta w Twoim życiu i co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Problem pojawia się, kiedy jej zdanie zaczyna być ważniejsze od zdania Twojej wybranki lub kiedy omawiasz z nią każdą kłótnię. Może już czas przeciąć pępowinę?

Brak zrozumienia

Tak, kobiety miewają kiepskie dni, humorki i są bywają złe bez wyraźnych powodów. Ale może następnym razem zamiast zrzucać jej złe samopoczucie na PMS albo hormony, spróbuj dowiedzieć się co się stało i porozmawiaj z nią, albo po prostu pozwól jej wypłakać się na Twoim ramieniu. Albo po prostu spróbuj poprawić jej humor ulubioną herbatą, winem albo filmem.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze