Czytany poradnik
Jaki program do faktur wybrać?
1

Jaki program do faktur wybrać?

AUTOR:  Alicja Hudzik18 lipca 2018

Z niniejszego artykułu dowiesz się, jaki program do faktur wybrać, by cieszyć się poprawnym obiegiem dokumentacji w firmie i możliwie przyspieszyć oraz ułatwić proces wystawiania faktur! Zapraszamy do lektury!

Jaki program do faktur wybrać?

Aby wybrać najlepszy program do faktur, zwróć uwagę na to, aby program obsługiwał wiele rodzajów dokumentów, nie tylko standardowe faktury, czy duplikaty, ale i dokumenty pro forma, korekty FV oraz faktury zaliczkowe. Program do faktur powinien być wielofunkcyjny i wpływać na lepszą organizację pracy w przedsiębiorstwie. Oprogramowanie powinno także ułatwiać i przyspieszać obsługę Klienta oraz, poprzez swoje wielotorowe działanie, realnie zwiększać jakość tej obsługi.

Zwróć uwagę na wygodę!

Jeśli zastanawia Cię, jaki program do faktur wybrać, zwróć uwagę przede wszystkim na wygodę. Aby proces wystawiania faktury był wygodny, możesz wyposażyć swój program w rejestr kontrahentów, wtedy zarówno ich wyszukiwanie, jak i pobieranie danych będzie proste i szybkie. Warto prowadzić również bazę towarów i usług, by nie wpisywać za każdym razem danej nazwy usługi, tylko dodawać ją jednym kliknięciem. Jeśli zależy Ci na indywidualnych terminach płatności, musisz sprawdzić dany program również pod kątem możliwości wystawiania takich faktur! Dobry program to taki, który pozwoli Ci powiązać ze sobą w jednym miejscu i usystematyzować dane dotyczące Twojej firmy oraz klientów tak, by dostęp do nich był szybki i wygodny.

CRM Vision, a może Fakturownia? Jaki program do faktur wybrać?

Prosty w obsłudze program do fakturowania i nie tylko to np. CRM Vision. Wśród jego atutów można wymienić m.in. możliwość synchronizacji z bazą kontrahentów oraz grupowanie kontaktów, dzięki czemu wyszukiwanie kluczowych klientów jest znacznie szybsze. Program wyrzuca z siebie bardzo czytelne raporty i zestawienia, eksportuje również dane dla Działu Księgowości, sprawiając, że regularna kontrola sprzedaży okresowej staje się bajecznie prosta. CRM Vision pomaga monitorować działania oraz planować spotkania biznesowe, dzięki czemu zarządzanie firmą jest łatwiejsze. Równie polecanym programem do faktur jest Fakturownia. Poza intuicyjnym interfejsem Fakturownia zapewnia również obsługę klienta na bardzo wysokim poziomie oraz wysoką dostępność firmowych danych, które są magazynowane w bezpiecznej chmurze. Dodatkową zaletą programu jest porządkowanie dokumentacji i oznaczanie statusu operacji oraz dokumentów jako wysłane/opłacone/zaległe.

Jaki program do faktur wybrać?

Zanim się zdecydujesz na konkretne oprogramowanie, koniecznie wypróbuj jego bezpłatną, kilkudniową wersję, by poznać możliwości, jakie oferuje!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
1Komentarze
  • Mateusz
    27 sierpnia 2018 at 15:45

    Ja tam uwielbiam InFakt – jest naprostszy i najładniejszy.
    Łap link i kup sobie z rabatem 10%! https://www.infakt.pl/polecam/rabat-10procent