Relacje
Czytany poradnik
Jaki film na randkę? Doradzamy
0

Jaki film na randkę? Doradzamy

AUTOR:  Alicja Hudzik3 lipca 2018

Udało się. Powiedziała tak i zgodziła się na spotkanie. Zaproponowałeś kino i… co dalej? Jaki film wybrać, by randka była udana?

Jaki film na randkę? Pierwsze spotkanie

Zastanawiasz się, jaki film wybrać? Najlepiej, żeby to był film, którego żadne z Was jeszcze nie widziało. Prześledź filmowe premiery, posprawdzaj komentarze na portalu filmweb i zaproponuj coś konkretnego. Nie ma nic gorszego, niż niezdecydowany facet, albo mężczyzna, któremu jest „obojętne”. Przygotuj dwie propozycje, jedną taką, którą sam chciałbyś bardzo obejrzeć i drugą w ramach alternatywy i do dzieła! Randka w kinie może się okazać pomysłem trafionym w dziesiątkę, o ile film trafi w Twoje i Jej gusta.

Wiele zależy od typu dziewczyny

Zanim wybierzesz konkretny tytuł, warto zainteresować się tym, co lubi dziewczyna, którą zapraszasz na randkę. Jeśli jest typem romantyczki, dobrym wyborem będzie komedia romantyczna lub dramat. Jest na bieżąco z komiksami Marvella? Na pewno będzie się bawić świetnie na którymś z nowych filmów o superbohaterach. A może lubi horrory? Wbrew pozorom oglądanie horrorów we dwójkę może być całkiem przyjemne, zwłaszcza w kluczowych momentach grozy. Jeśli chodzi o to jaki film na randkę wybrać, to nie ma się co porywać na kino akcji, ponieważ bardzo mały odsetek dziewczyn lubi tego typu filmy. Warto wypytać, czy dziewczyna czasem nie interesuje się science-fiction, wtedy po seansie na pewno będziecie mieli sporo ciekawych i inteligentnych tematów do rozmowy. Najbezpieczniejszą opcją jest kino przygodowe oraz głośne i długo wyczekiwane premiery. Jeśli randka się nie uda, to przynajmniej obejrzycie coś wartego uwagi. Równie dobrym wyborem może się okazać zwykła komedia, nie dość, że będziecie się dobrze bawić, to jeszcze unikniecie niezręcznej atmosfery.

Bez pośpiechu!

Jeśli już się zdecydowaliście na konkretny film, warto pojawić się na miejscu wcześniej, by spokojnie porozmawiać. Nie ma nic gorszego niż przyjście na ostatnią chwilę, wchodzenie do sali podczas reklam lub w trakcie filmu. Lepiej pojawić się wcześniej i trochę się poznać, porozmawiać przy kawie, zamówić coś do jedzenia, a następnie udać się na film.

Bądź oryginalny!

Pomijając dylemat związany z tym, jaki film na randkę wybrać, sam pomysł spotkania w kinie jest bardzo dobrym pomysłem. Siedzenia w kinie są rozlokowane blisko siebie, sala kinowa jest przyciemniona, atmosfera sprzyja złapaniu za rękę oraz subtelnym muśnięciom w trakcie oglądania. Spróbuj jednak być nieco bardziej oryginalny, taka filmowa randka niekoniecznie musi się odbyć na terenie pachnącego popcornem kina. Jeśli jest lato, na pewno w mieście jest wiele wydarzeń związanych z kinem plenerowym. Filmy są często wyświetlane w wielu klimatycznych lokalach na mieście, gdzie można się wygodnie rozsiąść na sofie, zamówić lekkiego drinka i skupić na kinie. Wspólne oglądanie LaLaLandu, czy innego lubianego przez kobiety seansu w klimatycznej knajpce z dobrym winem to gwarancja udanej i romantycznej randki!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze