Oszczędzanie
Czytany poradnik
Jak zyskać kontrolę nad wydatkami? Skorzystaj z przewodnika po promocjach od Szybka Gotówka!
0

Jak zyskać kontrolę nad wydatkami? Skorzystaj z przewodnika po promocjach od Szybka Gotówka!

AUTOR:  Patrycja Kabaj22 listopada 2018

Firmy pożyczkowe inne niż banki są znane na polskim rynku od wielu lat. Jednak w ostatnim czasie ich sposób działania i poziom współpracy z konsumentami zmienił się diametralnie. Na rynku pojawiły się oferty firm, które dostrzegły, jak bardzo ważne jest obecnie kompleksowe zarządzanie finansami osobistymi i tym samym kontrola wydatków.

Taką ofertę ma między innymi Szybka Gotówka. Do dyspozycji klientów firma oddała wygodną, czytelną stronę internetową i możliwość zaciągania pożyczek online bez wychodzenia z domu albo za pomocą urządzeń mobilnych. A teraz dodatkowo klienci mogą tu znaleźć także skuteczne narzędzie do zarządzania swoimi finansami – katalog promocji sklepowych.

Szybko, mobilnie i optymalnie – tak działa Szybka Gotówka

Podstawą do skutecznego zarządzania domowym budżetem jest stały dostęp do dodatkowej gotówki. Taką możliwość daje komfort psychiczny, kiedy zaskoczy nas jakieś pechowe zdarzenie, ale też jest gwarancją, że żadna korzystna promocja nie przejdzie nam koło nosa. Wystarczy zapoznać się z ofertą Szybkiej Gotówki i założyć sobie profil na stronie internetowej tej firmy.

Procedura rejestracji jest banalnie prosta i szybka, można ją przeprowadzić za pomocą telefonu czy tabletu, w wolnej chwili. Warto to zrobić wcześniej, aby potem zająć się już tylko złożeniem wniosku o pożyczkę. Samo rozpatrywanie takiego wniosku, wraz z przelewem na konto, trwa zaledwie kwadrans. Co ciekawe, pierwszą i co piątą pożyczkę dostaniesz od Szybkiej Gotówki za darmo, bez obciążenia jakimikolwiek kosztami. Warunkiem jest tylko terminowe spłacanie każdej zaciągniętej pożyczki.

Przewodnik po promocjach w sieciach handlowych

Szybka Gotówka zadbała także, aby jej klienci mogli rozsądnie zarządzać swoimi wydatkami wybierając się na zakupy. Wiadomo, że w marketach czyhają na nas przeróżne pułapki, ale czekają tam też czasowe promocje. A przecież to właśnie korzystanie z akcji promocyjnych organizowanych przez sieci handlowe generuje największe oszczędności. Tylko trzeba o nich wiedzieć odpowiednio wcześniej.

W tym celu Szybka Gotówka dodała na swojej stronie nową funkcję. To przewodnik po promocjach w sieciach handlowych. Aby skorzystać z tego katalogu wystarczy zalogować się na swoim profilu. Wyszukiwarka pozwala na przefiltrowanie promocji dostępnych w danej miejscowość albo w konkretnej sieci. Można też wybrać kategorię produktów, aby porównać ceny wybranego asortymentu w wielu sieciach. Tak przygotowani możemy ruszać na zakupy bez obawy, że przepłacimy.

Wybór marek jest duży, a z czasem katalog będzie powiększany. Chodzi o to, aby każdy klient Szybkiej Gotówki, niezależnie od tego czy mieszka w dużym mieście czy też na wsi, mógł znaleźć tu promocje oferowane przez sieci dostępne w pobliżu miejsca zamieszkania. To kolejny element optymalizacji wydatków, bo przeceny, które wymagają dużych wydatków na dojazd, przestają być opłacalne.

Klienci Szybkiej Gotówki mogą więc sprawnie łączyć pożyczanie dodatkowej gotówki na korzystnych warunkach w wybranym momencie z błyskawicznym reagowaniem na korzystne akcje promocyjne. Taka kontrola nad wydatkami to możliwość zaoszczędzenia kilkuset złotych na samych podstawowych zakupach, więc warto zainteresować się tą propozycją.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze