Internet
Czytany poradnik
Jak zamówić prenumeratę Rzeczpospolitej krok po kroku?
0

Jak zamówić prenumeratę Rzeczpospolitej krok po kroku?

AUTOR:  Porady.org11 lipca 2019

Jeśli należysz do grona osób, które regularnie czytają książki lub świeżą prasę, doskonale wiesz, że zdobycie nowego numeru gazety lub pozycji książkowej wymaga pewnego nakładu wysiłku i czasu. Jeśli chcesz zdobyć najświeższy numer, musisz wyjść z domu i wybrać się do kiosku lub księgarni i samodzielnie nabyć daną pozycję. Jeśli kupujesz dane pismo czy książki regularnie, liczba takich wizyt w ciągu roku może stać się naprawdę duża.

Dlatego też doskonałym rozwiązaniem, które oferuje na przykład sieć kiosków Ruch, jest zamówienie ulubionej prenumeraty, np. Rzeczpospolitej, Newsweeka czy Angory, prosto pod swoje drzwi. Zamawiając prenumeratę Rzeczpospolitej (przykładowo) zyskujesz zarówno czas jak i pieniądze. Wybierając cały pakiet gazet, czy kolekcję książek i płacąc za nie z góry, na przykład na cały rok z góry uzyskujesz gwarancję najlepszej ceny i już nie musisz się przejmować, czy w twoim kiosku jeszcze będzie najnowszy numer czy już nie. Dowiedz się jak krok po kroku zamówić prenumeratę i na co zwrócić uwagę.

Zamawianie prenumeraty Rzeczpospolitej – krok po kroku

1. Wybierz format wydania Twojej prenumeraty np. Rzeczpospolitej

Dzięki obecnemu rozwojowi technologii, coraz więcej gazet dostępnych jest w formie online. Część z tytułów jest już dostępna wyłącznie w takiej wersji, a część zarówno w formie tradycyjnej gazety jak i wydania online. Zamawiając prenumeratę Rzeczpospolitej musisz podjąć decyzję, w jakiej formie najwygodniej będzie Ci przeglądać pozycję.

2. Dobierz wydanie skrojone do Twoich preferencji

Często zdarza się, że dana gazeta jest regionalna lub ogólnopolska. W tym przypadku musisz zastanowić się, która opcja prenumeraty będzie dla Ciebie najwłaściwsza. Interesuje Cię tylko to, co dzieje się w regionie? Zamów wersję gazety w formie dodatku z informacjami z Twojego miasta. Chcesz wiedzieć co dzieje się globalnie, w całym kraju i na świecie? Zamów wydanie ogólnopolskie.

3. Wybierz okres prenumeraty

Prenumeratę Rzeczpospolitej i innych gazet można zamówić na określony czas. To na jak długi okres prenumeraty się zdecydujesz zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz zamówić prenumeratę na jeden określony miesiąc – styczeń lub luty 2020, na I-szy lub II-gi kwartał 2020 wyłącznie, na I-sze półrocze lub jeśli należysz do grona najbardziej zagorzałych czytelników, nawet na cały rok 2020.

4. Porównaj ceny

Przed zatwierdzeniem zamówienia na wybrany okres prenumeraty ulubionego tytułu upewnij się, że zaproponowana przez dostawcę cena jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że całościowa kwota, mimo że większa od jednorazowej ceny jednego numeru, tak naprawdę opłaca się bardziej. Kupując każdy numer pojedynczo, na własną rękę – płacisz więcej.

5. Zaplanuj dostawę

Jest kilka opcji dostarczenia Twojej prenumeraty Rzeczpospolitej. Wybór należy do Ciebie. Zamówienie zawsze możesz odebrać w ramach darmowej dostawy do kiosków Ruchu. Wystarczy, że wskażesz najbliższy punkt w swojej okolicy. Jeśli jednak cenisz sobie wygodę, możesz wybrać przesyłkę Pocztą Polską w formie paczki ekonomicznej lub priorytetowej.

Jeżeli po lekturze tego krótkiego poradnika jesteś już pewien, że prenumerata Rzeczpospolitej lub dowolnej innej gazety czy książki jest rozwiązaniem dla Ciebie, koniecznie zajrzyj na stronę: prenumerata.ruch.com.pl, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje na temat realizacji prenumerat. Poznaj cały regulamin usługi i przejrzyj bogatą ofertę gazet i książek, które oferuje w ramach prenumeraty Ruch. Zapewnij sobie wygodę i oszczędności i już dziś zamów ulubioną prenumeratę np. Rzeczypospolitej prosto pod drzwi swojego domu. Nie czekaj!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze