Technologie
Czytany poradnik
Jak założyć bloga? [Infografika]
0

Jak założyć bloga? [Infografika]

AUTOR:  Alicja Hudzik17 listopada 2018

Jak założyć bloga? [Infografika]

Kliknij, by zobaczyć infografikę jak założyć bloga.

Jak założyć bloga? Z której platformy warto skorzystać? Jak go prowadzić? Podpowiemy Ci, jak zaistnieć w sieci z biznesem i stworzyć profesjonalnego bloga, który będzie stanowił wizytówkę dla Twojej marki!

Jak założyć bloga?

Interesuje Cię prowadzenie profesjonalnego bloga? Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć bloga hobbystycznego, czy firmowego bloga, który będzie stanowił skuteczne narzędzie reklamowe dla Twojego biznesu, warto pomyśleć o wykorzystaniu darmowej platformy WordPress. To dobre rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej doświadczonych bloggerów. Obsługa WordPress jest bardzo prosta, a instalacja szybka. Jak założyć bloga w WordPress?

Jak założyć bloga – krok po kroku

  1. Pierwszym krokiem do założenia bloga w WordPress jest stworzenie strony. Aby to zrobić, należy wejść na stronę https://pl.wordpress.com/ i kliknąć na przycisk “Stwórz stronę”
  2. Następnie wybieramy kategorię tematyczną bloga oraz określamy wygląd strony głównej
  3. Kolejny krok to wybór motywu, adresu bloga oraz wariantu. Opcja darmowa o zawężonej funkcjonalności to opcja z subdomeną, czyli wariant Free.
  4. Ostatni krok to zdefiniowanie danych logowania i stworzenie konta.

Blog na WordPress to dobre rozwiązanie dla osób, które zaczynają przygodę z blogowaniem, a także dla profesjonalnych bloggerów. Prosta obsługa, duże możliwości personalizacji i ogromna baza wtyczek czynią z tej platformy jeden z najlepszych systemów do tworzenia stron internetowych oraz blogów!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze