Odzież
Czytany poradnik
Jak wybrać idealną czapkę zimową?
0

Jak wybrać idealną czapkę zimową?

AUTOR:  Paweł Nowicki28 listopada 2018

Pierwsze chłodne dni w roku to czas, gdy z szaf wyciągamy ciepłe ubrania. W tym roku musisz zakupić zarówno kurtkę, jak i czapkę? Jeżeli chcesz dobrze wyglądać w czapce, zapoznaj się z naszym poradnikiem.

Po pierwsze: kształt twarzy

Kaszkiety, z pomponem, uszanki, z dużym rondem – to przykładowe czapki zimowe. Producent proponuje ogromny wybór, dzięki czemu każdy ma szansę zakupić czapkę, która będzie pasować do kształtu jego twarzy.

Czy wiesz, że w przypadku twarzy trójkątnej najlepiej prezentują się czapki z rondem, czapki z pomponem (lub dwoma, np. Double Happiness od Jakob!) oraz czapki typu beanie? Jeżeli masz twarz owalną lub podłużną, unikaj nakryć głowy, które jeszcze bardziej wydłużą twarz. Świetnie będziesz wyglądać m.in. w czapce z pomponem, kaszkiecie czy toczku. Osobom z wyraźnie zarysowaną linią żuchwy poleca się m.in. czapki z pomponem i kapelusze z szerokim rondem.

Po drugie: kolor

W jakich kolorach są dostępne czapki zimowe? Producent proponuje nakrycia głowy zarówno w stonowanych, jak i intensywnych kolorach. Wybór jest zatem ogromny. Jeżeli chcesz dobrze wyglądać w zakupionej czapce, zwróć uwagę na swoją karnację.

Jeżeli Twoja skóra ma jasny odcień, sięgnij po czapki z pomponem lub bez w odcieniach niebieskiego lub brązu. Osobom o ciemniejszej karnacji będą pasować czapki w różnych tonach zieleni i czerwieni. Nie boisz się kontrastowych zestawień? Lubisz wyróżniać się w tłumie? W takim razie sięgnij po nakrycia głowy w intensywnych barwach.

Po trzecie: stylizacja

Czapki z pomponem to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które na co dzień stawiają na sportowy szyk. Jeżeli zimą nosisz kurtkę i jeansy, to takie nakrycie głowy obowiązkowo powinno znaleźć się w Twojej szafie.

Gładkie czapki prezentują się świetnie również w przypadku sportowych stylizacji, ale z drugiej strony dobrze sprawdzają się w zestawieniu z płaszczem. Jeżeli masz w szafie zarówno kurtkę, jak i płaszcz, to z nabycie takiego nakrycia głowy pozwoli Ci dobrze wyglądać niezależnie od okazji.

Finezyjne kapelusze, berety z ekoskóry czy kaszkiety najlepiej prezentują się z eleganckim płaszczem. Zostaw je zatem na specjalne wydarzenia.

Gdzie znaleźć modne i ciepłe czapki zimowe?

Aby zimą wyglądać świetnie, wcale nie musisz wydawać wiele pieniędzy na czapki zimowe. Producent proponuje szeroki wybór, dzięki czemu możesz wybrać nakrycie głowy, które będzie pasować zarówno do Twojego stylu, jak i sylwetki. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą producentów, zajrzyj do sklepu Jakob!. To polski producent czapek zimowych, u którego znajdziesz zarówno modne, jak i ciepłe nakrycie głowy.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze