Rozrywka
Czytany poradnik
Jak się zgłosić do Familiady?
0

Jak się zgłosić do Familiady?

AUTOR:  Alicja Hudzik1 grudnia 2019

Familiada to teleturniej, który oglądają prawie wszyscy Polacy. Jak wziąć udział w niedzielnym show? Jak powinno wyglądać zgłoszenie do Familiady? Mamy kilka podpowiedzi dla osób, które chcą wziąć udział w kultowym show!

Familiada – co to za program?

Familiada to program, który jest emitowany w polskiej telewizji od lat. Gra polega na tym, że Prowadzący podaje uczestnikom specjalne hasła, a oni muszą wymienić najbardziej prawdopodobne związane z nimi odpowiedzi.

Familiada – zgłoszenie – co zrobić, by wziąć udział w programie?

Zgłoszenie do Familiady polega na wysłaniu do producenta programu specjalnego formularza zgłoszeniowego. Do formularza należy dołączyć zdjęcie całej drużyny. Familiada zgłoszenie można wysłać:

  • tradycyjnie, listem, na adres: Familiada, ul. Inżynierska 4, 03-422 Warszawa
  • drogą online, na adres: [email protected].

By wziąć udział w Familiadzie, wszyscy członkowie drużyny muszą być pełnoletni

Po przesłaniu zgłoszenia wraz ze zdjęciami należy skontaktować się telefonicznie z biurem show, by dowiedzieć się, czy drużyna zakwalifikowała się dalej. Informację tę można uzyskać pod numerem telefonu: (022) 412-45-45 lub (022) 619-24-71. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:30 – 15:00.

Co zawiera zgłoszenie do Familiady?

Zgłoszenie do Familiady powinno być wyraźnie oznakowane. Na kopercie należy dopisać drukowanymi literami ZGŁOSZENIE, natomiast jeśli wysyłamy zgłoszenie do familiady drogą online, w temacie maila powinno widnieć, że dotyczy on zgłoszenia. Należy pamiętać o tym, by do zgłoszenia do Familiady załączyć zdjęcia. Będą one podstawą do oceny drużyny i zakwalifikowaniu się do dalszego etapu, czyli eliminacji.

Zgłoszenie do Familiady to proces dwuetapowy

Zgłoszenie do Familiady wcale nie jest takie proste. Warunkiem udziału w teleturnieju jest przejście przez dwuetapowe eliminacje. Pierwszy etap polega na wysłaniu zgłoszenia Familiada wraz ze zdjęciem rodziny, natomiast drugi etap to eliminacje. Dopiero po nich drużyna dostaje odpowiedź odnośnie udziału w programie. Eliminacje z reguły odbywają się w tym województwie, z którego napłynęło najwięcej zgłoszeń.

Zgłoszenia do Familiady – jak długo się czeka?

Z uwagi na ogromną popularność Familiady, czas oczekiwania na informację o zakwalifikowaniu się do udziału w programie może wynieść od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy.

Familiada – zgłoszenie – jak zgłosić do programu pytania?

Zgłoszenia do Familiady nie dotyczą tylko i wyłącznie udziału w programie. Niektóre osoby chcą dołożyć cegiełkę do tworzenia show i zgłosić w nim… własne wymyślone pytania. Takie zgłoszenie do Familiady jak najbardziej jest możliwe – wystarczy odwiedzić fanpage teleturnieju na Facebooku i tam zgłosić swoją propozycję.

Nadsyłane przez telewidzów pytania są starannie selekcjonowane, a im są ciekawsze, tym większa szansa, że pojawią się one na ekranie.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
25%
Dobra porada
25%
Ciekawe
0%
Że co?
50%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze