Jak rozpoznać, że ona Cię kocha?

Jak się okazuje, wątpliwości w temacie relacji damsko-męskich to nie tylko domena kobiet. Ty również chciałbyś mieć pewność, co do uczuć swojej wybranki? Zwróć uwagę na poniższe sygnały, wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane.

1Martwi się o Ciebie

Dzwoni do Ciebie zaraz po ważnej prezentacji w pracy albo wpada z domowym rosołem kiedy jesteś leżysz w łóżku chory? To oznaka, że jesteś dla niej ważny i chce wiedzieć, czy wszystko u Ciebie w porządku. Wbrew pozorom nie jest to matkowanie, a sygnał, że ona naprawdę Cię kocha.

2Inicjuje kontakt

Wysyła wiadomości na dzień dobry i pierwsza dzwoni wieczorem żeby zapytać jak Ci minął dzień, albo proponuje wspólne wyjście z jej znajomymi, czy wieczór z pizzą na kanapie. Innymi słowy – szuka z Tobą kontaktu i nie chce czekać na Twój krok. To znak, że za tobą tęskni i chce, żebyś był obecny w jej życiu.

3Chce dużo o Tobie wiedzieć

Zakochana kobieta chce wiedzieć o swoim mężczyźnie jak najwięcej i doskonale zapamiętuje każdą informację. Tylko po to, żeby ugotować Ci Twoje ulubione danie, dowiedzieć się więcej o Twojej pasji albo kupić Ci idealny prezent pod choinkę. Przywiązuje też dużą uwagę do waszych rozmów. Dlatego pamięta, że Twój samochód jest właśnie w naprawie, albo pyta o postępy nad projektem, który właśnie realizujesz w pracy. To oznaka tego, że jesteś dla niej ważny i chce być częścią Twojego życia.

4Snuje wspólne plany

Zastanawia się gdzie spędzicie wakacje albo święta? A może opowiada Ci o swoim wymarzonym domu z ogrodem i biegającym po nim psem? To wyraźne sygnały, że Twoja wybranka chce byś był nie tylko częścią jej obecnego życia, ale również przyszłości.

5Wyjątkowo o siebie dba

Masz wrażenie, że z każdym spotkaniem Twoja wybranka wygląda coraz piękniej? To nie przypadek. Zakochana kobieta zrobi wszystko, by podobać Ci się jeszcze bardziej. Kupi nowe ciuchy, kosmetyki, zamieni fryzurę, a może nawet zacznie chodzić na siłownię. Wszystko po to, żeby stać się w Twoich oczach jeszcze atrakcyjniejszą. Mów jej jak pięknie wygląda i pokaż, że doceniasz jej starania, nawet jeśli dla Ciebie i tak najpiękniej wygląda rano, z nieładem na głowie i Twojej koszulce.

A jak sprawdzić, czy on Cię kocha?

Jak rozpoznać, że on Cię kocha?

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.