Czytany poradnik
Jak regulować brwi?
0

Jak regulować brwi?

AUTOR:  Klaudia Ozimek2 października 2018

Regulowanie brwi jest ważnym elementem pielęgnacji kobiet i mężczyzn. Mimo tego, że wiele kobiet na początku ma problem z regulowaniem brwi, to potem nie wyobrażają sobie dnia bez dokładnego regulowania. Jak regulować brwi i jak często to robić? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób, a my podajemy na nie odpowiedzi.

Jak regulować brwi – kiedy zacząć?

Kiedy zadajesz sobie pytanie, jak regulować brwi, warto wiedzieć, kiedy najlepiej zacząć to robić. Brwi to włosy, więc tak jak na każdej części ciała nie rosną one zbyt szybko. Jednak jeśli zaczniemy je wyrywać, regulować, czy golić, to zaczną one rosnąć coraz szybciej. Regulację brwi warto zacząć najpóźniej jak to możliwe. Jeśli brwi nie są gęste, możesz odłożyć tę część pielęgnacji na nieco późniejszy czas.

Jak regulować brwi – czym regulować brwi?

Przy pytaniu, jak regulować brwi, wiele osób chce wiedzieć, czy najlepiej regulować brwi. Najlepszym narzędziem do tego zadania jest pęseta do regulacji brwi. Można ją znaleźć niemal w każdym sklepie. Jej cena waha się od 2 do 30 złotych. Wiele kobiet decyduje się na regulację brwi maszynką do golenia. Nie jest to jednak skuteczny sposób, ponieważ nieprecyzyjnie usuwa włosy, a do tego istnieje ryzyko, że podczas depilacji usunięta zostanie nieodpowiednia część brwi.

Jak regulować brwi – zasady

Jeśli zastanawiasz się na tym, jak regulować brwi, to musisz wiedzieć, jak zacząć. Jeśli robisz to po raz pierwszy, to koniecznie ustal, jaki chcesz zyskać efekt po regulacji brwi. Musisz określić jaki kształt mają mieć twoje brwi, jakiej mają być grubości. Jeśli masz już określony kształt to możesz go zaznaczyć na swoich brwiach i zacznij wyrywać te włoski, które wystają poza wzór. Pamiętaj jednak, że wyrywanie brwi powinno zaczynać się od dołu, czyli bliżej powieki. Górny zarys brwi powinien zostać nienaruszony. Nie wyrywaj małych włosów pomiędzy brawami, ponieważ im częściej będziesz je wyrywać, tym szybciej będą rosły. Na początku są one jasne, więc nie widać ich a ich regulacja nie jest potrzebna.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze