Relacje
Czytany poradnik
Jak kogoś poznać? Wypróbuj nasze sposoby i pokonaj samotność
0

Jak kogoś poznać? Wypróbuj nasze sposoby i pokonaj samotność

AUTOR:  Alicja Hudzik4 marca 2019

Czujesz się samotna/samotny? Brak Ci już pomysłów gdzie spotkać interesujące osoby i jak kogoś poznać? Sprawdź koniecznie nasz poradnik!

Pokonaj samotność! Jak kogoś poznać?

W dzisiejszych zdigitalizowanych czasach poznanie kogoś wartościowego graniczy niemal z cudem. Każdy jest na tyle zapracowany i zabiegany, że z chęcią przyjmujemy wynalazki w postaci aplikacji typu Tinder, Badoo lub Sympatia. Jest to jednak droga na skróty i w pewnym sensie marnowanie czasu.

Osoby, z którymi rozmawiamy najczęściej są zupełnie inne, niż wyobrażenie, jakie o nich mamy, a na spotkaniu okazuje się, że ktoś nam się nie podoba lub przekoloryzował/pominął pewne ważne fakty, by wypaść lepiej w naszych oczach.

Czatując tygodniami z randomowymi osobami, marnujemy czas na krótkotrwałe i nic niewnoszące do naszego życia relacje. To błędne koło. Czas ten moglibyśmy spędzić, spotykając się z kimś realnym i bardziej dopasowanym, pielęgnując więzi z dotychczasowymi znajomymi i rodziną lub rozwijając pasje. Więc jak kogoś poznać? Przede wszystkim warto wyjść z domu i otworzyć się na społeczeństwo. Poniżej przedstawiamy listę ciekawych miejsc, w których można poznać kogoś o podobnych zainteresowaniach.

Jak kogoś poznać – lista ciekawych miejsc

#1 Domówki

Najprostszym sposobem na poznanie kogoś jest.. bliższe poznanie swoich znajomych i ich znajomych. Dobrym sposobem na rozszerzenie sieci kontaktów są domówki

#2 Spotkania typu couchsurfing/networking/Erasmus

Jeśli zależy Ci na nowych ciekawych znajomościach, wystarczy zainteresować się wydarzeniami w Twojej najbliższej okolicy i wybrać się na któreś z nich.

#3 Festiwale muzyczne i koncerty

Muzyczne imprezy to wydarzenia, na których z pewnością znajdziesz osoby o podobnych koncertowych zainteresowaniach i guście. Mowa tutaj o prestiżowych imprezach i unikatowych koncertach, a nie spędach w rodzaju Przystanku Woodstock.

#4 Kluby fitness i siłownie

Jeśli lubisz aktywność fizyczną, osobę o podobnych zainteresowaniach najłatwiej znajdziesz tuż obok, w klubie fitness.

#5 Wyjazdy

Wiele ciekawych osób można poznać podczas weekendowych wyjazdów. Poznawaniu nowych ludzi sprzyjają na przykład wyjazdy w góry i wspólne spędzanie wieczorów w schronisku.

#6 Organizacje studenckie, akademiki, studenckie imprezy

Jeśli jesteś w wieku studenckim, najprostszym sposobem na poznanie kogoś jest dołączenie do organizacji studenckiej lub wizyta na imprezie u znajomych w akademiku.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze