Edukacja
Czytany poradnik
Jak gwizdać na palcach
2

Jak gwizdać na palcach

AUTOR:  Tomasz Gubała19 kwietnia 2018

Gwizdanie na palcach może służyć jako przywołanie czyjejś uwagi i nie koniecznie akurat przechodzącej, piękniej pani. W tym poradniku dowiesz się jak gwizdać na palcach i nauczyć się tego całkowicie od podstaw!

Chociaż samo gwizdanie nie należy do najbardziej eleganckich zachowań i wykorzystywanie go do zaczepiania lub podrywania kobiet może być traktowane jako obraza, to jednak jest to sztuczka, którą każdy z nas chciał opanować w swoim dzieciństwie. Jeżeli do dzisiaj nie nauczyłeś lub nie nauczyłaś się jak gwizdać na palcach, pokażę Ci jak krok po kroku tego dokonać.

Jak gwizdać na palcach – krok po kroku

Postępuj teraz zgodnie z poniższą instrukcją, a nauczysz się gwizdaniach na palcach szybciej niż myślisz.

Jak gwizdać na palcach – ręce

Do tej czynności potrzebujesz wolnych rąk. Złóż opuszki swoich palców: wskazującego i kciuka tak, aby tworzy trójkąt, stykając się ze sobą w stronę ust.

Jak gwizdać na palcach – usta

Teraz zwilż delikatnie językiem swoje usta, aby spotęgować siłę gwizdania.

Jak gwizdać na palcach – język

Ustaw język w pozycji do podniebienia, a złączone wcześniej palce przysuń do jego dolnej części wysuniętej w stronę ust.

Jak gwizdać na palcach – palce

Teraz zamknij swoje usta pozostawiając w nich wciąż złączone palce przylegające do języka.

Jak gwizdać na palcach – powietrze

Zacznij teraz wydmuchiwać silny strumień powietrza. Jeżeli słyszysz jedynie szum powietrza – spróbuj zmienić położenie palców, wyżej lub niżej względem języka. Po chwili szum zamieni się w świst, a świst w gwizd.

Jak gwizdać na palcach – wskazówki

Wciąż nie udało Ci się gwizdanie na palcach? Postaraj się ponownie zwilżyć usta i palce oraz napiąć dolną wargę ust. Jeżeli to nie pomaga, dociśnij mocniej końce palców oraz postaraj się dać z siebie więcej mocy!

Teraz na koniec Ci pokażę jeszcze jedną sztuczkę, być może dla Ciebie łatwiejszą. Dowiesz się bowiem jak gwizdać na palcach „po staremu”, czyli tak jak robili to dawniej mężczyźni na ulicy.

Złącz palec wskazujący i kciuk w kształt „ok”, a następnie zwilż swoje usta. Teraz złączone palce przybliż do języka lekko wyciągniętego ku górze i wepchnij je do środka buzi. Zamknij usta zostawiając delikatny otwór pomiędzy dolną, a górną wargą i z całej siły wydmuchuj powietrze z płuc. Usłyszysz teraz piękny dźwięk gwizdania!

Wciąż masz problem z gwizdaniem? Napisz komentarz, a Ci pomogę!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
60%
Nie pomogło
40%
2Komentarze