Czytany poradnik
Internetowe zaloty, czyli zostań królem LinkedIna [Antyrady]
0

Internetowe zaloty, czyli zostań królem LinkedIna [Antyrady]

AUTOR:  Agnieszka Szarak29 kwietnia 2018

Podryw na FB? A może Tinder albo Instragram? To już przeżytek! Teraz miłości szuka się przez portal Linkedin. Zastanawiasz się jak? Przeczytaj nasze porady i zostań królem Linkedina.

Krok pierwszy – przygotuj profil

W oko wpadła Ci już jakaś powabna dama na LinkedInie. Widzisz, czym mniej więcej się zajmuje np. jest fotografem lub specjalizuje się w gospodarce odpadami. Teraz przygotuj swój profil tak, by zwabić swą wybrankę na spotkanie. Napisz, że posiadasz firmę, rozkręcasz biznes lub coś w tym rodzaju. Ważne, żeby było wiarygodnie i branża była mniej więcej dostosowana do tego, czym zajmuje się kobieta. Wszystko przygotowane? Zatem pora na nawiązanie pierwszego kontaktu.

Zwerbuj swoją miłość

Możesz zacząć od wysłania kobiecie maila z ofertą pracy lub zdecydować się na wykonanie telefonu. Druga opcja będzie nieco trudniejsza, ale będzie sprawiać wrażenie profesjonalnej. Omówisz w rozmowie warunki pracy, swoje oczekiwania oraz obowiązki wybranej przez Ciebie damy. Jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie i kobieta wyrazi zainteresowanie ofertą, zaproponuj spotkanie na mieście w celu omówienia szczegółów. Umów się z nią na normalną godzinę, np. 15.00 po czym zadzwoń i powiedz, że przez ważne spotkania biznesowe nie wyrobisz się na 15.00. Wtedy zaproponuj godzinę 19.00. Wieczór będzie bowiem sprzyjał stworzeniu romantycznej atmosfery.

Gdzie udać się na spotkanie?

Niech spotkanie będzie nosiło nazwę lunchu biznesowego. To brzmi poważnie i pomoże zwabić wybrankę serca w dogodne miejsce. Możecie umówić się pod hotelem, po czym udać na kawę do hotelowej restauracji. Wtedy zamów sobie najdroższego drinka, niech widzi, że jesteś człowiekiem sukcesu. Następnie wyciągnij jakiś drogi sprzęt. Może być laptop, smartfon lub tablet. Grunt, żebyś pokazywał na nim swą dłonią opatrzoną złotym zegarkiem listę zadań lub przykłady stron internetowych, które należą do Ciebie. Jeżeli wszystko dobrze rozegrasz, może nawet czeka Cię bardzo miły wieczór…

Niniejszy poradnik ma charakter humorystyczny i należy do cyklu Antyrady, w którym co tydzień przedstawiamy porady dający efekt odwrotny do zamierzonego 🙂

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze