Lifehacki
Czytany poradnik
Gry hazardowe – jak grać, by wygrać?
0

Gry hazardowe – jak grać, by wygrać?

AUTOR:  Porady.org7 lipca 2020

Gry hazardowe nie tylko na świecie, ale również w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Ludzie nie grają tylko i wyłącznie w celu zarobienia pieniędzy, jest to również pewnego rodzaju sposób na życie. Celem zdecydowanej większości osób jest jednak wygranie ogromnych kwot. Jak zatem należy grać w gry hazardowe, by wygrywać?

Jak grać na jednorękich bandytach?

Warto wiedzieć, że jest to 100% losowa odmiana hazardu. Nie ma zatem żadnej możliwości, by nabyć umiejętności zwiększające szanse z kasynem. Można jednak zdecydowanie poprawić swoją niekorzystną sytuację. Rekomendowane jest przede wszystkim wybieranie maszyn, które mają wysoką wypłacalność. Należy zaznaczyć, że w przypadku automatów stacjonarnych wynosi ona przeważnie 70%, jednak w internecie już 95%. 

Gracz może dodatkowo poprawić swoją sytuację, jeżeli zdecyduje się na automat przyznający wysoki bonus (sprawdź sloty na pieniądze topcasinoexpert.com). Warto również szukać slotów, na których jest możliwość wygrania jackpota. Rekomendowane jest także wybieranie automatów czy kasyn internetowych pod względem popularności czy znajomości gier. 

Jak wygrywać w zakładach bukmacherskich?

Zalecane jest obstawianie wydarzeń z dyscypliny sportowej, którą się śledzi. Należy mieć świadomość, że im większa będzie wiedza gracza, tym większe prawdopodobieństwo wygranej. Bardzo duże znaczenie ma także znajomość ofert poszczególnych firm bukmacherskich, kursów czy rodzajów zakładów. 

Konieczne jest również posiadanie strategii, na której będzie oparte obstawianie wydarzeń sportowych. Przykładowo można znaleźć drużynę w piłce nożnej, która legitymuje się serią sześciu spotkań bez remisu i systematycznie obstawiać na remis z progresją 2. Kurs na remis przeważnie wynosi 3. Oznacza to tym samym, że jeżeli gracz obstawi w najbliższej kolejce na remis za 2 zł, który się nie wydarzy, powinien w kolejnym tygodniu obstawiać za 4 zł remis tej drużyny. W ten sposób w przypadku wygranej zarobi 12 zł (minus 12% podatku), a wydał 6 złotych na dwa zakłady.

Jak wybrać w Lotto?

Warto wiedzieć, że w grach liczbowych w 90% przypadków wygrywają liczby od 1 do 15. Osoby, które chciałyby wygrać, powinny zaznaczać na kuponie cyfry z wspomnianego przedziału. Można również notować wyniki losowań w danym okresie czasu (np. przez miesiąc), a następnie szukać zależności pomiędzy wynikami kolejnych losowań. Kolejnym sposobem na wygraną w grach liczbowych jest pozytywne nastawienie. Rekomendowane jest nie tylko szczegółowe myślenie o wygranej, ale również wizualizowanie. Należy wczuć się w stan towarzyszący posiadaniu kilku milionów złotych. 

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze