Czytany poradnik
Gdzie zjeść we Wrocławiu
0

Gdzie zjeść we Wrocławiu

AUTOR:  Marzena Kuźma10 grudnia 2017

Wybierając się na weekend lub dłuższy pobyt do nowego miejsca, wiele osób w mediach społecznościowych pyta, co jest warto obejrzeć lub zwiedzić.

Podobnie jest w przypadku restauracji. Jednym z  najpopularniejszych haseł w wyszukiwarkach jest właśnie ,”Gdzie zjeść w…”. To zależy oczywiście od miejsca docelowego. Na tapetę można wziąć Wrocław. Bardzo piękne i urokliwe miasto. Przechodząc się jego uliczkami można poczuć się jak w jednym z najpopularniejszych seriali. Most dla zakochanych z kłódeczkami to już chyba pewnego rodzaju ,,must watch” na liście. Jednak pozostaje jedno pytanie,  gdzie zjeść we Wrocławiu?

Co brać pod uwagę?

Na samym początku warto jest zebrać informacje od znajomych. Być może któryś z nich był już we Wrocławiu i może polecić coś wartego uwagi. Jeżeli nie, pozostaje wyszukiwarka Internetowa i strony główne restauracji lub barów. Należy patrzeć na nie przede wszystkim pod kątem opinii użytkowników. Zazwyczaj takie miejsca mają swoje profile w mediach społecznościowych. To bez wątpienia największa skarbnica wiedzy i rzetelnych opinii na temat serwowanych tam potraw. Uwagi wszystkich osób z pewnością zasugerują, gdzie warto zjeść we Wrocławiu. Chociażby ze względu na ceny, wielkość porcji, obsługę lub jakość i świeżość składników.

Gdzie zjeść we Wrocławiu?

Można przedstawić kilka popularnych miejsc, które rzeczywiście są warte uwagi każdego turysty.

TOP 5 to:

  1. Taszka – idealna na randkę, spotkanie ze znajomymi. Można napić się tu pysznego portugalskiego wina, ale także zjeść niesamowite jedzenie z różnych stron świata. Wisienka na torcie wśród wrocławskich restauracji.
  2. Osiem misek – miejsce, w którym stołuje się cały Wrocław. Szybkie kanapki czy dania bardziej orientalne, są w bardzo przystępnej cenie. Gdzie zjeść dobrze i tanio we Wrocławiu? Właśnie tu.
  3. Pasibus – to słowo równa się z genialnymi burgerami, a ich amatorów jest bardzo wielu. Restauracja serwuje burgery z wołowiny, wieprzowiny, przy kuflu dobrego piwa. Baardzo długo otwarta – co jest ogromnym plusem nocnego życia w mieście.
  4. Vega bar – najstarsza wegetariańsk0-wegańska knajpka we Wrocławiu. Znajduje się na rynku głównym i utrzymuje się tam od lat. To chyba najlepszy wyznacznik tego, gdzie zjeść we Wrocławiu.
  5. Masala – TOP 5 zamyka indyjska restauracja Masala. Idealne miejsce na rodzinny wypad. Pyszne orientalne jedzenie i wystrój lokalu.. Bardzo świeże składniki i oryginalne przyprawy. Tu także warto zjeść we Wrocławiu.
Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze