Relacje
Czytany poradnik
Gdzie zabrać mamę na dzień matki
0

Gdzie zabrać mamę na dzień matki

AUTOR:  Anita Wach20 maja 2018

Ten wyjątkowy dzień jest już co raz bliżej. Gdzie zabrać mamę na dzień matki? Podpowiadamy i radzimy jak sprawić radość mamie.

Zastanawiasz się jak spędzić z mamą ten wyjątkowy dla niej dzień? Może zamiast prezentu warto zabrać ją w wyjątkowe miejsce? Podpowiadamy, które sprawi jej największą radość.

Miejsce wspomnień

Zamiast drogiego prezentu, czy gustownej restauracji, możesz sprawić swojej mamie niespodziankę i zabrać ją w miejsce jej dzieciństwa lub waszych wspólnych, dobrych wspomnień. Dla Twojej mamy największym prezentem będzie pamięć o niej oraz poświęcony jej czas. Zabierz ją w rodzinne strony, a jeśli pogoda będzie dopisywać zacieśnijcie swoją relację podczas długiego spaceru. Możesz przygotować słodki poczęstunek na drogę oraz zabrać ze sobą wasze albumy. Mama będzie na pewno zachwycona!

Babski wieczór

Zamiast w ciemno kupować mamie prezent zabierz ją na babski wieczór! Zafunduj jej trochę rozrywki i pójdźcie razem na gustowne zakupy, a w wolnej chwili zjedźcie coś słodkiego w pobliskiej kawiarni. Na sam koniec możesz zabrać ją na nowy film z ulubionym aktorem lub lokalny koncert w centrum miasta. Niech bawi się jak za najmłodszych lat – w taki sposób nie tylko oboje spędzicie miły wieczór, ale i zadbacie o wspólną relację. Lampka wina również nie jest zabroniona, jeżeli wrócicie do domu taksówką.

Męskie granie

Jesteś już dorosłym (lub wciąż dorastającym) synem i zastanawiasz się gdzie zabrać mamę na dzień matki? Jeżeli Twoja mama lubi sport to wspólny mecz nie będzie takim złym pomysłem. Jeżeli jest w trakcie metamorfozy swojego wyglądu, być może rozważ wspólny wypad na rower lub rolki, gdzie połączycie zdrowe z pożytecznym. Twoja mama na pewno lubi także dużo śmiechu, dlatego kup wcześniej bilety na wspólny wieczór w kabarecie lub stand-upie. Spraw jej radość i zrealizuj waszą wspólną pasję, jednak pamiętaj, że to jest Jej wieczór. Zadbaj o jej uśmiech i zadowolenie.

(Nie)daleka podróż

Kto nie lubi podróżować? Na pewno nie Twoja mama! Zabierz ją w ciekawą, krótką lub długą podróż. To może być jednodniowy, spontaniczny wypad w góry lub malownicze miejsca jak i lot do jednej z europejskich stolic! Bilety w dwie strony na powrót tego samego dnia możesz kupić już za kilkadziesiąt złotych – liczy się Twoja kreatywność i inwencja! Shopping w Paryżu, czy może zwiedzanie Londynu? Najważniejsze, aby Twoja mama była całkowicie zaskoczona – być może spełnisz jedno z jej dawnych marzeń?

Gdzie zabrać mamę na dzień matki?

Podsumowując, staraj się być oryginalny lub kreatywna w swoim wyborze. Weź pod uwagę wszystko to o czym od lat mówiła Ci mama: o jej niespełnionych planach i marzeniach, potrzebach i tym co lubi. Wyciągnij z tego to co dla niej najważniejsze i daj jej moment wytchnienia. Postaraj się wynagrodzić lata cierpliwości i starań o Twoje dobro, a na pewno będzie to dla niej, jak i dla Ciebie, udany dzień.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
100%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze