Relacje
Czytany poradnik
Gdzie wybrać się na randkę zimą?
0

Gdzie wybrać się na randkę zimą?

AUTOR:  Aleksandra Wilk19 stycznia 2019

Kiedy temperatury za oknem przestaną być wysokie, a rano coraz na samochodach pojawi się pierwszy szron. To oznacza jedno – z randki w plenerze, urokliwego spaceru przy zachodzie słońca raczej nici.

Jeśli szukasz ciekawych miejsc, w które moglibyście się wybrać ze swoją druga połówką zapraszam do zapoznania się z poniższymi propozycjami.

Sauna

Kiedy pojawią się pierwsze przymrozki, nic was tak nie rozgrzeje jak pobyt w klimatycznej saunie. To dobry pomysł dla nowych par jak i długoletnich związków. Doskonała droga do utrwalenia więzi i bliższego poznania siebie nawzajem. Poza tym to rozwiązanie jest bardzo zdrowe dla naszego organizmu. Usuwa wszystkie toksyny, bakterie, wzmacnia nasz układ odpornościowy, a także poprawia wygląd skóry. Same plusy!

Ekscytujące wycieczki

Poznawanie nowych miejsc zawsze będzie intrygujące. W najlepszy nastrój wprowadzą was nocne przejażdżki samochodowe, wypad w nieznane i klimatyczne miejsce czy weekendowa wyprawa w góry. Dodatkowo taka inicjatywa może poprawić relacje w waszym związku i pomoże zapobiec rutynie. Jeżeli jeszcze nie podróżowaliście w taki sposób, najwyższa pora to zmienić! 

Wspólne spędzanie czasu

Zaplanujcie sobie chwile relaksu. Jest wiele zajęć, które można wykonywać razem. To mogą być zwykłe czynności jak np. gotowanie ulubionych dań na kolację, całonocny maraton filmowych bestsellerów, a nawet czytanie jeśli lubicie taką formę rozrywki. Tanie, proste rozwiązanie wcale nie musi być złe, a wręcz przeciwnie – warto czasami po prostu odetchnąć, zrelaksować się razem i odpocząć. 

W chłodne dni

Zimą proponuję wybrać się w miejsca, gdzie w ciepłe miesiące nie ma na to możliwości, więc warto wykorzystać okazję! Łyżwy to dobre wyjście z tej sytuacji. Nie przejmuj się jeśli wcześniej ktoś z was nie miał szansy spróbować swoich sił w łyżwiarstwie. Nie chodzi przecież o robienie piruetów, tylko o urokliwe spotkanie.

Z innych aktywności wypróbujcie także bilard czy kręgle, gdzie dodatkowo możecie razem napić się piwa i zaplanować bardziej imprezowy wieczór. Opcja „B” to sporty indywidualne takie jak tenis na krytych kortach albo squash. Załóżcie się o niewielką nagrodę dla zwycięscy, co urozmaici waszą grę i wprowadzi więcej emocji.

Basen

No właśnie kto nie lubi chodzić na basen? Nawet jeśli nie umiesz pływać, możecie usiąść w jazzuzi. Ciepła woda zapewni równie gorącą atmosferę. Dobrym pomysłem będzie wyjście na odkrytą część kąpieliska – najlepiej wieczorem gdy zsjdzie już słońce. Pływanie po ciemku, w świetle reflektorów z bliską osobą zapewnia niezapomnianą randkę. Spróbujcie sami!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze