Gdzie obejrzeć Grę o tron?

Uwielbiasz Grę o tron, ale nie wiesz, gdzie obejrzeć wszystkie odcinki tego serialu? Zobacz nasz poradnik, w którym dowiesz się gdzie obejrzeć Grę o tron w internecie!

Gra o tron – amerykański serial

Gra o tron, to amerykański serial z gatunku fantasy, stworzony na podstawie sagi Pieśń lodu i ognia, pisarza George’a Martina. Pierwszy odcinek został wyemitowany na świecie 17 kwietnia 2011 roku, natomiast w Polsce premiera nastąpiła dzień później. O popularności tego serialu może świadczyć fakt, iż pierwszy sezon Gry o tron otrzymał nagrodę Hugo w kategorii „Najlepsza prezentacja dramatyczna (długa forma)” w 2012 roku.

Serial Gra o tron liczy już obecnie siedem sezonów – ten ostatni składa się z siedmiu odcinków. Cała fabuła serialu rozgrywa się głównie w Siedmiu Królestwach, które zajmuje większość terytorium Westeros. Obejmuje ono południowe pasmo słonecznego Dorne poprzez północny Mur, aż po kraj zamieszkały przez dzikie i nieprzyjazne istoty.

Serial Gra o tron nadawany jest obecnie w 74 państwach na świecie, w tym w Polsce. Są to państwa, a dokładnie stacje telewizyjne w tych krajach, które nabyły prawa do emisji serialu. Głównie są to stacje HBO (m.in. Brazylia), Fox Life (m.in. Estonia), M – Net (m.in. Republika Południowej Afryki). Polską stacją posiadającą prawo do emisji serialu jest również stacja HBO.

Zastanawiasz się teraz gdzie można obejrzeć Grę o tron oraz najnowsze odcinki tego serialu?

Gdzie można obejrzeć Grę o tron?

Prawdopodobnie jesteś fanem lub fanką Gry o tron, dlatego w tej sytuacji polecamy Ci zakup tego serialu na płycie DVD np. z Empiku. W ten sposób możesz uzbierać całą kolekcję i wracać do ulubionego serialu w dowolnej chwili. Jeżeli jednak chcesz obejrzeć serial za darmo, możesz skorzystać z kilku dostępnych opcji.

Poszczególne sezony oraz odcinki, także te najnowsze, można obejrzeć online. Wszystko to całkowicie za darmo, jednak należy tutaj upewnić się, czy także legalnie.

Serial Grę o tron można więc obejrzeć na takich stronach jak:

  • cda.pl
  • youtube.com
  • zalukaj.com

Wystarczy użyć wyszukiwarki wpisując frazy takie jak „Gra o tron” lub „Gra o tron S01E01” gdzie S01 = sezon 1, a E01 = epizod 1 (odcinek 1).

Możesz także obejrzeć Grę o tron bezpośrednio na stacji HBO GO wykupując odpowiedni pakiet dostępowy. Taka forma oferuje zdecydowanie bardziej komfortowe warunki oglądania np. dzięki lepszej jakości obrazu.

Gra o tron – gdzie obejrzeć 8 sezon?

Sezon 8. będzie ostatnim, kończącym sagę walki o Westeros. Premiera sezonu przewidziana jest na rok 2019 i będzie liczyć tylko sześć odcinków. Mimo, iż jest to mała ilość, to będą one zdecydowanie dłuższe niż poprzednie odcinki. W ten sposób twórcy serialu chcą wynagrodzić to fanom Gry o tron.

Aby obejrzeć ostatni sezon Gry o tron musisz zatem uzbroić się w cierpliwość!

2 KOMENTARZE

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.