Relacje
Czytany poradnik
Gdzie iść na randkę?
0

Gdzie iść na randkę?

AUTOR:  Alicja Hudzik11 sierpnia 2018

Gdzie iść na randkę z dziewczyną lub facetem? Które miejsca warto odwiedzić? Jakie miejsca są najlepsze na schadzki zimą, a jakie latem? Zapraszamy do lektury!

Gdzie iść na randkę latem?

Wśród ciekawych miejsc na randkę wiosną, latem, a nawet jesienią, można wymienić: zoo, wesołe miasteczko, kajaki albo spotkanie nad jeziorem. Warto wybierać takie miejsca, które oboje lubicie i w których możecie wspólnie robić jakieś rzeczy. Jeśli jest między wami już romantyczna więź i nie czujecie się skrępowani, możesz pokazać, że Ci zależy, zapraszając dziewczynę na romantyczną kolację przy winie. Warto poszukać również ciekawych spacerowych miejsc w Twoim mieście. Spacer po zmroku oświetlonymi alejkami, wyprawa na kopiec pod rozgwieżdżonym niebem lub przechadzka wzdłuż miejskich ruin albo brzegiem rzeki może dostarczyć niezapomnianych emocji!

Gdzie iść na randkę zimą?

Zimą nie ma lepszego miejsca na randkę niż lodowisko! Zanim jednak zaprosisz dziewczynę na lodowisko, upewnij się, że na pewno potrafi i lubi jeździć na łyżwach. Inne opcje na zimową randkę, to spotkanie przy grzańcu, gorącej czekoladzie lub… w SPA albo termach. Z bardziej karkołomnych pomysłów, można wymienić wypad w niższe partie gór – śnieg, szczyty i zamarznięte jeziora to bardzo romantyczna sceneria! Z kolei z bardziej stacjonarnych wypadów, jeśli Twoja dziewczyna to gamer, na pewno spodoba jej się wypad do pubu dla graczy lub wspólna próba wydostania się z escape roomu, natomiast jeśli spotykasz się dziewczyną aktywną fizycznie, nawet zwykły wypad na ściankę lub na basen może się zmienić  romantyczny wypad!

Gdzie iść na randkę – wydarzenia kulturalne

Z innych opcji randkowych warto błysnąć kulturalnym obyciem i zaproponować teatr, filharmonię lub operę. Nie wszystkie spektakle są nudne, na pewno znajdziecie coś dla siebie, jakiś lekki spektakl komediowy lub romantyczny musical. Zanim wyjdziesz z propozycją, zrób research i przejrzyj wydarzenia kulturalne w najbliższej okolicy. Dobrą opcją jest również koncert, ale pamiętaj, by spotkać się wcześniej i na spokojnie porozmawiać, a dopiero potem udać się wspólnie na szaleństwa pod sceną! Jeśli lubicie sztukę, ciekawa galeria lub wystawa to również świetne miejsce na spotkanie we dwoje.

Gdzie iść na randkę – nietypowe pomysły

Jeśli chcesz zaskoczyć dziewczynę, wypróbuj nietypowe pomysły na randkę. Ciekawym miejscem na randkę jest kino, ale nie takie zwykłe, tylko plenerowe, samochodowe lub urządzone w starym stylu. Inny ciekawy pomysł to zabranie dziewczyny w miejsce, które w jakiś sposób jest dla Ciebie ważne. Wprowadź ją w kontekst danego miejsca i wydarzenia, a następnie pokaż jej miejsce związane z Twoją historią. Daj się poznać, a na pewno ona również da się poznać Tobie!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze