Dom
Czytany poradnik
Doradzamy męskie dodatki do pokoju
0

Doradzamy męskie dodatki do pokoju

AUTOR:  Patrycja Strzelczyk9 marca 2019

Urządzasz swoje pierwsze mieszkanie i szukasz inspiracji? A może po prosu chcesz odmienić swoje życie? Podpowiadamy, co powinno znaleźć się w prawdziwie męskim wnętrzu i doradzamy męskie dodatki do pokoju.

Jak wygląda męskie wnętrze?

Przede wszystkim męskie wnętrza charakteryzują się funkcjonalnością i prostotą. Nie należy jednak mylić tego z nudą. Panowie, szukając praktycznych rozwiązań, mogą połączyć przedmioty użytku codziennego z nowoczesnym i wyjątkowym designem. Możesz na przykład kupić oryginalną lampę, designerskie głośniki albo niecodzienny ekspres do kawy, który zajmie honorowe miejsce na kuchennym blacie i od razu rzuci się w oczy.

Charakterystyczny dla męskich mieszkań minimalizm, jest widoczny również w kolorystyce panującej w takich wnętrzach. Najczęściej są to kolory ciemne, ziemiste, a nawet czarne. Warto jednak postawić na mocny kolor. Wystarczy jeden dodatek w wyrazistym kolorze, a wnętrze nabierze zupełnie nowego charakteru.

Jakie dodatki wybrać?

A co z dodatkami? Minimalizm to jedno, ale nawet w przepełnionym testosteronem mieszkaniu musi znaleźć się miejsce choć na kilka dodatków, które dodadzą mu smaku. Skup uwagę przede wszystkim na tym, z czego dane dodatki są wykonane. Postaw na drewno, szkło, stal, kamień i miedź. Z takiego materiału może być wykonany na przykład zegar, lampa, ramka na zdjęcia, stolik, a nawet sprzęty kuchenne. Takie dodatki podkreślają nie tylko charakter wnętrza, ale przede wszystkim jego mieszkańca.

Jedne z najlepszych męskich dodatków do pokoju jest również wszystko, co związane z jego hobby. Może to być wyróżniająca się na tle całego mieszania ciekawa półka na książki lub płyty ulubionych zespołów, stary gramofon, gitara lub sztaluga czy stolik do tworzenia projektów.

Jakie jeszcze dodatki sprawdzą się w prawdziwie męskim wnętrzu? Dobrym uzupełnieniem będą na przykład fototapety, ceglana ściana, skórzany fotel lub sprzęt sportowy.

Teraz nie pozostaje Ci już nic innego jak wprowadzenie naszych pomysłów do Twojego wnętrza. Oczywiście w takiej odsłonie, która będzie idealna dla Ciebie.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
50%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
50%
Komentarze