Relacje
Czytany poradnik
Czy wiesz co zdradza zakochanego faceta?
0

Czy wiesz co zdradza zakochanego faceta?

AUTOR:  Patrycja Strzelczyk16 grudnia 2018

Jesteście razem już jakiś czas, a Ty nadal nie wiesz co on do Ciebie czuje? Przyjrzyj się jego zachowaniu i zobacz, co zdradza zakochanego mężczyznę. Poza oczywistym zainteresowaniem Twoją osobą, są również pewne sygnały, których on nie będzie w stanie powstrzymać. Zwróć uwagę na jego mowę ciała, bo to ona może zdradzić najwięcej.

Oczy

Jeżeli nie znajdujecie się w ciemnym pomieszczeniu, a jego źrenice są powiększone, to jest to ewidentny znak, że on jest Tobą zainteresowany. Warto też zwrócić uwagę na jego brwi. Jeżeli podczas rozmowy z Tobą, lekko je unosi to znak, że naprawdę interesuje go to, co mówisz.

Uśmiech

Zwróć uwagę nie tylko na jego uśmiech, ale też nie śmiech. Jeżeli podczas spotkań z Tobą, nie kontroluje się i śmieje do rozpuku, to jest to znak, że czuje się przy Tobie komfortowo. Jednak sam uśmiech również jest bardzo ważny. Ten naprawdę szczery, zobaczysz też w jego oczach.

Ciało

Zakochany mężczyzna komunikuje to również swoim ciałem. Bierze głębszy oddech i pręży klatkę piersiową, szeroko rozstawia nogi i wysuwa szczękę do przodu – wszystko, by pokazać Ci swoją męskość. Ważne są również stopy, które według specjalistów od mowy ciała wskazują kierunek, w którym chce pójść nasze serce.

Kontakt

Warto zaobserwować, w jaki sposób i czy w ogóle, próbuje nawiązać z Tobą kontakt fizyczny. Jeżeli podczas rozmowy z Tobą przysuwa się bliżej, pochyla się w Twoim kierunku lub delikatnie dotyka Twoich ramion czy dłoni – to znak, że jest Tobą szczerze zainteresowany i chce poznać Cię lepiej.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze