Czy wiesz, co zdradza zakochanego faceta?

Jesteście razem już jakiś czas, a Ty nadal nie wiesz co on do Ciebie czuje? Przyjrzyj się jego zachowaniu i zobacz, co zdradza zakochanego mężczyznę. Poza oczywistym zainteresowaniem Twoją osobą, są również pewne sygnały, których on nie będzie w stanie powstrzymać. Zwróć uwagę na jego mowę ciała, bo to ona może zdradzić najwięcej.

1Oczy

Jeżeli nie znajdujecie się w ciemnym pomieszczeniu, a jego źrenice są powiększone, to jest to ewidentny znak, że on jest Tobą zainteresowany. Warto też zwrócić uwagę na jego brwi. Jeżeli podczas rozmowy z Tobą, lekko je unosi to znak, że naprawdę interesuje go to, co mówisz.

2Uśmiech

Zwróć uwagę nie tylko na jego uśmiech, ale też nie śmiech. Jeżeli podczas spotkań z Tobą, nie kontroluje się i śmieje do rozpuku, to jest to znak, że czuje się przy Tobie komfortowo. Jednak sam uśmiech również jest bardzo ważny. Ten naprawdę szczery, zobaczysz też w jego oczach.

3Ciało

Zakochany mężczyzna komunikuje to również swoim ciałem. Bierze głębszy oddech i pręży klatkę piersiową, szeroko rozstawia nogi i wysuwa szczękę do przodu – wszystko, by pokazać Ci swoją męskość. Ważne są również stopy, które według specjalistów od mowy ciała wskazują kierunek, w którym chce pójść nasze serce.

4Kontakt

Warto zaobserwować, w jaki sposób i czy w ogóle, próbuje nawiązać z Tobą kontakt fizyczny. Jeżeli podczas rozmowy z Tobą przysuwa się bliżej, pochyla się w Twoim kierunku lub delikatnie dotyka Twoich ramion czy dłoni – to znak, że jest Tobą szczerze zainteresowany i chce poznać Cię lepiej.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.