Czytany poradnik
Co robić w zimowe wieczory?
1

Co robić w zimowe wieczory?

AUTOR:  Patrycja Strzelczyk21 lutego 2019

Masz dosyć wieczorów spędzonych na bezsensownym przerzucaniu kanałów w telewizji? Sprawdź co możesz robić w zimowe wieczory, by najlepiej wykorzystać ten czas.

Książki

Przyznaj się, ile nieprzeczytanych książek kurzy się na Twojej półce? Pewnie sporo, a długie zimowe wieczory sprzyjają nadrabianiu zaległości. Dodatkową przyjemnością będzie rozgrzewająca herbata i ciepły koc.

Filmy

Zimowe wieczory to również dobra okazja, by obejrzeć ulubione filmy lub odkładany od miesięcy serial. Dodatkowo jest to dobry pretekst by spotkać się ze znajomymi i spędzić razem czas.

Nowe hobby

Od jak dawna chciałeś zacząć nowe hobby lub rozwinąć obecne? Długie wieczory to idealna okazja, by rozwijać pasje. Możesz podszkolić się z rysunku, zapisać na dodatkowe kursy albo, z internetowym poradnikiem, zrobić na drutach swoją pierwszą czapkę. Możliwości jest mnóstwo.

Siłownia

Nie od dziś wiadomo, że letnie ciała trzeba zacząć tworzyć już zimą. Więc kiedy, jak nie zimą zainwestować w karnet na siłownie lub basen. To nie tylko dobre zajęcie na zimowe wieczory, ale również sposób na wypracowanie idealnej sylwetki.

Planszówki

Od kilku lat zyskują na popularności i są świetną alternatywa na zimowe wieczory. Na rynku dostępnych jest coraz więcej gier, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierać można pomiędzy prostymi grami, jak popularny „chińczyk”, a dużo bardziej rozbudowanymi grami strategicznymi. Można również, zwłaszcza podczas spotkań w większym gronie, sięgnąć bo bardzo popularne ostatnio, gry towarzyskie. Niezapomniana zabawa gwarantowana.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
1Komentarze
  • Klaudia
    22 października 2019 at 17:45

    Filmy to najlepsza forma spędzania wolnego czasu. Super, że można oglądać je na różnych stronach internetowych, nie musząc wychodzić z domu. Z jakich stron korzystacie? Fajna jest https://dobre-filmy.pl/cale-filmy/the-art-of-self-defense-2019-online/ są na niej chyba wszystkie filmy.