Błąd kCFErrorDomainCFNetwork error 303 - porady komputerowe

Jeżeli w trakcie przeglądania internetu natrafisz na błąd kCFErrorDomainCFNetwork error 303 – nie panikuj, bo mam dla Ciebie rozwiązanie!

Błąd kCFErrorDomainCFNetwork error 303 to komunikat, który w pewnych sytuacjach możemy ujrzeć w przeglądarce Safari. Nie oznacza to jednak, że musisz przeinstalować system, czy też dzwonić do swojego dostawcy internetu, wystarczy, że zastosujesz kilka porad komputerowych opisanych poniżej.

1Wyczyść cache przeglądarki

Aby to zrobić przejdź do Safari | Preferencje | Zaawansowane i zaznacz Pokazuj menu Programowaniena pasku zadań. Następnie z menu Programowanie kliknij Opróżnij pamięci podręczne.

2Zresetuj przeglądarkę Safari

Jeżeli powyższe rozwiązanie nie pomogło, zresetuj przeglądarkę Apple Safari i sprawdź ponownie, czy strona działa już poprawnie.

3Wyczyść dane strony internetowej

W tym celu przejdź do Safari | Preferencje | Prywatność, wybierz Zarządzaj danymi witryn… i w nowym oknie znajdź stronę internetową, która nie działa i wyświetla błąd kCFErrorDomainCFNetwork error 303. Zaznacz ją i wybierz Usuń. Teraz ponownie zresetuj przeglądarkę i sprawdź, czy problem jest już zażegnany.

4Wyłącz wszystkie wtyczki

Przejdź ponownie do Safari | Preferencje i wybierz zakładkę Rozszerzenia. Jeżeli widzisz tam jakiekolwiek dodatki, wyłącz je, zresetuj przeglądarkę i ponownie sprawdź, czy błąd kCFErrorDomainCFNetwork error 303 pojawia się dalej.

5Usuń plik Cache.db

Wciąż strona nie działa? Masz ostatnią deskę ratunku, która musi Ci pomóc. Przejdź do Findera i wybierz swój folder użytkownika z lewej strony. Następnie naciśnij command + J i zaznacz w nowym oknie Pokaz folder Biblioteki. Na koniec przejdź do lokalizacji Library | Caches | com.apple.Safari i usuń plik Cache.db.

6Pomoc Apple Safari

Jeżeli również to nie pomogło zrób zrzut ekranu i poproś o pomoc społeczność Apple Community lub skontaktuj z działem wsparcie tej firmy telefonicznie.

A jeżeli nie wiesz jak wykonać zrzut ekranu, zobacz nasz poradnik:

Jak zrobić zrzut ekranu

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.