Aplikacje
Czytany poradnik
7 najlepszych aplikacji ułatwiających życie
0

7 najlepszych aplikacji ułatwiających życie

AUTOR:  Aleksandra Wilk26 listopada 2018

Codziennie powstają setki aplikacji mobilnych. Twórcy realizują zróżnicowane pomysły, a Twoim zadaniem jest poznawać i wykorzystywać je, aby uprzyjemnić sobie życie.
Poniżej prezentuje listę kilku ciekawych rozwiązań na Twojego smartfona, które poprawią codzienne czynności w prosty sposób. 

„Do! To do list”

Jesteś mało zorganizowany? Przez natłok obowiązków często o czymś zapominasz, albo po prostu chcesz mieć jasno określone cele? „Do!” to dla Ciebie znakomita metoda. Możesz zapisywać zadania do wykonania, tworzyć grupy projektów i nadawać im nazwy zgodnie z przeznaczeniem. Przygotowujesz listę zakupów? Masz coś ważnego do zrobienia? Dodaj je do programu. Dodatkowy plus – możesz dodawać daty do poszczególnych wpisów i ustalać ich kolejność, od najważniejszych do mniej istotnych.

„Gdzie jest bliski?”

Idealna dla rodziców, którzy martwią się o swoje pociechy. Lokalizuje gdzie aktualnie znajduje się wyznaczony użytkownik. Jedną z opcji jest ustawienie Stref pobytu – przykładowo: szkoła, praca czy centrum handlowe, nazwa zależy od Ciebie. Jeśli dana osoba opuści obszar zostaniesz o tym poinformowany. Nieskomplikowany program pozwala zadbać o bezpieczeństwo Twoich najbliższych.

„Mirror”

Noszenie tradycyjnego lusterka może być kłopotliwe i niewygodne, ale zawsze warto mieć je ze sobą. Z łatwością poprawisz potarganą fryzurę w dowolnym miejscu czy szminkę po jedzeniu. Zaopatrz się w tą aplikacje, a zyskasz pewność siebie i komfort. 

„Paragon – gwarancje pod teką”

Zbieraj wszystkie potwierdzenia zakupów w jednym miejscu. Dzięki temu nie dojdzie do sytuacji, w której zgubiony paragon nie pozwala zwrócić źle dopasowanego produktu i pojawia się problem. Oprócz tego możesz zeskanować karty lojalnościowe zwalniając miejsce w portfelu.

„Moxly”

Nie masz czasu na mycie samochodu? Myjnia przyjedzie do Ciebie. Pierwsza aplikacja oferująca wyczyszczenie pojazdu na zlecenie. Określ swoją lokalizacje, a najbliższy pracownik czyli tzw. „Washer” pojawi się w krótkim czasie i umyje Twoje auto na błysk. Płatności dokonujesz wygodnie w aplikacji, całą resztą zajmuje się zespół Moxly.

„Janosik”

Program powstał z myślą o kierowcach. Polega na tym, że zbliżając się do radaru, kontroli policyjnej czy usterek na drodze inni użytkownicy informują Cię o wszelkich komplikacjach. Przydatna szczególnie, gdy jedziemy w określone miejsce pierwszy raz i nie znamy drogi. Aplikacja ma formę GPS. Wprowadzamy cel trasy, a podczas jazdy nie martwimy się o ewentualne trudności, ponieważ miły głos z telefonu o wszystkim nas powiadomi. 

„Lime”

Hit ostatnich miesięcy nareszcie zawitał do polski. Elektryczne hulajnogi na minuty. Znakomity pomysł dla osób nie posiadających prawa jazdy. Po prostu wsiadasz i jedziesz. Z łatwością dostaniesz się z jednego miejsca w drugie. Sama podróż pozytywnie cie zaskoczy. Doskonałe rozwiązanie, gdy musisz się szybko przedostać z punktu A do punktu B. Ta alternatywa pokazuje całkiem nowe możliwości. 

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze