Seks
Czytany poradnik
5 sposobów na urozmaicenie pozycji misjonarza w łóżku
0

5 sposobów na urozmaicenie pozycji misjonarza w łóżku

AUTOR:  Izabela Lizurej4 września 2019

Pozycja na misjonarza jest każdemu znana. To jedna z najpopularniejszych pozycji wykorzystywanych w łóżku. Jednak uprawiana zbyt często, może się nudzić, dlatego mamy dla Was 5 sposobów na urozmaicenie pozycji misjonarza.

Kolana ugięte

Nogi kobiece w klasycznej pozycji misjonarza leżą prosto na łóżku. Jednak, aby zyskać ciekawsze doznanie, tym razem może je zgiąć. Dzięki czemu Ty będziesz miał lepszy dostęp,a tym samy penetracja będzie głębsza. Partnerka może położyć swoje stopy na twoich pośladkach. W taki sposób będziecie zdecydowanie „bliżej siebie”, a stopy dotykające pośladków dadzą więcej przyjemności. Zmiany nie są zbyt efektowne, ale na pewno ta prosta zmiana wpłynie na wasze odczucia.

Nogi na twoich ramionach

Takie urozmaicenie pozycji misjonarza jest dość podobne do klasycznej formy. Natomiast dość dużo zmienia ułożenie nóg twojej partnerki. W taki sposób będziesz miał większe pole manewru i głębsze pchnięcia. Musi ona leżąc na plecach, a Ty klękając między jej nogami podnieść je i oprzeć na twoim ramionach. Swoje dłonie oprzyj obok jej tali, aby mieć lepszy dostęp do jej pochwy. Możesz podłożyć również pod jej pośladki poduszkę, aby było jej wygodniej. Ze względu na możliwość głębokiej penetracji musisz uważać, aby nie sprawiać jej bólu.

Dwie miednice jak jedność

W takiej pozycji twoja partnerka doświadczy przyjemności niczym z nieziemskiej gry wstępnej. Ona leży płasko na łóżku z wyprostowanymi nogami. Ty w nią wchodzisz mając również wyprostowane nogi położone między jej nogami. Przesuwaj się w górę tak, aby wasze miednice były miej więcej na jednym poziomie, górę i w dół.

Doznanie na wysokości

Urozmaicenie pozycji misjonarza w łóżku w taki sposób wymaga od twojej partnerki dużej wytrzymałości. Kobieta leży na plecach, a Ty klękasz między jej nogami. Pod jej ramiona podłóż poduszki, a następnie podnieść jej ciało zakładając jej nogi na twoje ramiona. Pamiętaj, aby plecy i pośladki twojej dziewczyny nie dotykały łóżka! Możesz chwycić ją w talii, to ułatwi jej utrzymanie się w powietrzu.

Jazda na rowerze

Tak jak sama jazda rowerze, ta pozycja też wymaga trochę więcej wytrzymałości od mężczyzny, ale dzięki temu on sam może poczuć się jak prawdziwy facet. Partnerka leżąc na plecach kładzie jedną nogę na twoim ramieniu a drugą pozostawia leżącą płasko na łóżku. Ty klęcząc na kolanach wchodzisz w nią i kontrolujesz prędkość ruchów. W trakcie penetracji ocierasz szczególnie jedną stronę jej pochwy.

Pamiętaj, że pozycja na misjonarza wcale nie musi być owiana tylko klasyką. Nawet niewielkie zmiany mogą zaowocować nowymi doznaniami.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze