Czytany poradnik
5 rzeczy, które mężczyzna powinien mieć w szafie
0

5 rzeczy, które mężczyzna powinien mieć w szafie

AUTOR:  Patrycja Strzelczyk31 stycznia 2019

Co powinno znaleźć się w szafie dobrze ubranego mężczyzny? Jeżeli zaopatrzysz się w kilka podstawowych rzeczy, nie będziesz miał problemu ze skompletowaniem idealnej stylizacji na każdą okazję.

Jednokolorowe t-shirty

Zacznijmy od podstaw. Bez względu na to jak bardzo kochasz koszulki z super bohaterami w Twojej szafie obowiązkowo musi znaleźć się choć jeden jednokolorowy t-shirt. Dlaczego? Bo bez znaczenia co do niego założysz, będziesz wyglądać dobrze. Jeansy i biały t-shirt? Świetny look na co dzień. Garnitur i zastąpienie klasycznej koszuli czarną koszulką? Elegancki zestaw do pracy lub na randkę. Z resztą nawet kiedy założysz krótkie spodenki i japonki, ale połączysz je z jednokolorową górą, będziesz wyglądał dobrze.

Klasyczne jeansy

Tu chyba nie trzeba zbyt wiele tłumaczyć. Jeansy muszą obowiązkowo znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Nawet jeżeli na co dzień wybierasz bardziej eleganckie spodnie. Z resztą połączone z jednokolorową koszulą, a nawet t-shirtem i marynarką, stworzą nieco bardziej elegancką stylizację.

Spodnie typu chino

To kolejny „must have”. Spodnie typu chino, najlepiej w czarnym lub granatowym kolorze sprawdzą się w bardzo wielu stylizacjach. Zarówno tych bardziej eleganckich, ale też casualowych. Wszystko zależy od tego czy założysz do nich elegancką koszulę czy trampki.

Biała koszula

Biała koszula to nieśmiertelna klasyka. Nieważne, czy połączysz ją z garniturem, jeansami czy nawet beżowymi krótkimi spodenkami – stylizacja stanie się bardziej elegancka. Nawet kiedy założysz do niej trampki. Luźna elegancja to coś, co nigdy nie wyjdzie z mody.

Garnitur

To najważniejsza z rzeczy, które mężczyzna powinien mieć w szafie. Nawet jeżeli nie musisz zakładać go co dzień do pracy, to dobrze dopasowany garnitur obowiązkowo musi znaleźć się w Twojej garderobie. Są okazje, które wymagają określonego dress code’u, a garnitur spełni to zadanie idealnie. Poza tym, w dobrze skrojonym garniturze każdy mężczyzna wygląda niesamowicie.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze