Kobieta
Czytany poradnik
4 najlepsze mobilne gry edukacyjne dla dzieci
0

4 najlepsze mobilne gry edukacyjne dla dzieci

AUTOR:  Patrycja Strzelczyk1 maja 2019

Obecnie nauka przez zabawę nabiera zupełnie innego znaczenia. Przyczyniły się do tego mobilne gry edukacyjne dla dzieci. Wykorzystaj to i poprzez gry edukacyjne dla dzieci rozwiń jego umiejętności i pomóż mu zdobyć nowe.

Kids Brain Buddy

Jest to gra edukacyjna dla dzieci, która będzie odpowiednia zarówno dla maluchów, które ukończyły już trzeci rok życia, jak i nieco starszych przedszkolaków, a nawet dzieci szkolnych. Do wyboru mamy kilka rodzajów ćwiczeń: Dopasowywanie, Układanie, Gry Pamięciowe i Różnice. Dodatkowym plusem gry są różne rodzaje trudności poszczególnych gier, dzięki czemu nie znudzą się przy niej nawet starsze dzieci.

123S ABCS Handwriting

Gra edukacyjna dla dzieci, która będzie szczególnie przydatna podczas nauki liter i cyfr. Będzie ona przydatna zarówno przy podstawowej nauce, jak i utrwalaniu zdobytej już przez dziecko wiedzy.

Nauka Słówek – Sprytne Szkraby

Gra na edukacyjna dla dzieci na tablet lub smartphone, która umożliwia poznawanie nowych słów, z czterech dostępnych kategorii: zwierzęta, zabawki, owoce i instrumenty muzyczne. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze – po kliknięciu na dany obrazek dziecko usłyszy jego nazwę i będzie uczyło się nieznanych mu dotąd słówek.

4. Gry edukacyjne dla dzieci

To jedna z najlepszych aplikacji edukacyjnych dla dzieci. Do wyboru mamy 12 gier, odpowiednich dla dzieci w każdym wieku. Dzieci nauczą się m.in. rozpoznawania zwierząt i wydawanych przez nie dźwięków, rozwiązywania zagadek o różnym stopniu trudności, nazw instrumentów muzycznych i logicznego myślenia.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze