Redakcja

Jestem miłośniczką poradników w stylu DIY, czyli zrób to sam. Chętnie piszę artykuły eksperckie na tematy, w których czuję się najlepiej z dziedzin takich jak dom, kuchnia czy też relacje międzyludzkie. Znakomicie sprawdzam się w researchu internetowym, ukończyłam studia dziennikarskie i swoją przyszłość wiążę z pracą jako redaktor. W wolnym czasie gram na skrzypcach.
Kim jestem? Autorem (już) setek publikacji w Polsce jak i (kilku) za granicą. Pasjonatem motoryzacji oraz mężczyzną w wieku średnim (bez kryzysu, choć juz łysy). Lubię dzielić się swoją wiedzą, zarażać pasją, być mentorem, przewodnikiem i recenzentem. Porady.org to mój drugi dom.
Skończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (biologia - antropologia). Na co dzień pracuję jako freelancer event & key account manager oraz redaktor/dziennikarz, udzielam się także w kilku projektach muzycznych (wokal). W wolnym czasie dużo czytam, jeszcze więcej piszę, chodzę na koncerty, grywam w gry planszowe oraz komputerowe i wędruję po górach. W życiu codziennym staram się zawsze łączyć pasję z pracą i pracę z pasją, ogromnym motorem do działania jest dla mnie muzyka.
Kim jestem? Prywatnie kobietą odważną i niezależną, a zawodowo freelancerem pracującym zdalnie w branży marketingu internetowego. Jak każda kobieta lubię pisać i opowiadać o sprawach damsko-męskich, a swoje poradniki opieram zawsze o swoje doświadczenie. Mówią mi, że jestem ambitna i zawsze pogodna. Swój humor przekładam na charakter publikacji.
Fizjoterapeuta i masażysta. Od 2012 roku czynnie w zawodzie. Pomaga w przygotowaniu i regeneracji zawodników siatkówki oraz biegach. Prywatnie pełen uśmiechu i radości maratończyk oraz były piłkarz. Uwielbia każdą aktywność sportową (i ruchową) np. trekking górski, rower itp.
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Często odwiedza muzea i galerie sztuki. Chciałaby żyć w świecie wyreżyserowanym przez Wesa Andersona. 
Mówią, że młodość najpiękniejsze lata, ja uważam, że wiecznie młoda jest nasza dusza stąd zainteresowanie parapsychologią i ezoteryką. Uwielbiam zgłębiać to co ukryte i poznawać to co sekretne. Jestem studentką na Uniwersytecie Warszawskim. Lubię czytać książki i polski RAP. Liczę na to, że moje porady będą dla Ciebie przydatne :-)
Jestem otwartą i uśmiechniętą osobą, która pragnie dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Moją pasją jest pomaganie innym i pisanie, więc z chęcią łącze te obie te pasje.
W życiu mam tak na prawdę dwie pasje: motoryzacja oraz nowe technologie. Serwis Porady.org to dla mnie możliwość osobistego rozwoju oraz dodatkowej pracy, dzięki której wnoszę wartość dodaną do społeczeństwa. Do każdej z publikacji podchodzę z sercem i zaangażowaniem. Piszę przy porannej kawie.
Kocham modę, styl i najnowsze trendy panujące na świecie. Uwielbiam eksperymentować ze swoim wyglądam oraz doradzać innym jak poprawić swoją pewność siebie. Na co dzień zawodowo zajmuję się fotografią oraz tworzeniem Content Marketingu dla znanych marek w Europie. Mam nadzieję, że moje poradniki przypadną Ci do gustu - nie bój się ich komentować.
Z natury jestem niezależną Kobietą - w biznesie rzeczowa i konkretna, w prywatnym życiu czuła i niezdecydowana. Od lat pasjonuję się branżą finansową oraz nowymi technologiami w IT. Piszę po godzinach dla relaksu, a także spełnienia, które daje mi dzielenie się wiedzą i poradami z czytelnikami.
Amatorsko i po godzinach zajmuję się tworzeniem artykułów dla znanych portalów w Polsce. Z wykształcenia jestem handlowcem, a z zawodu doradcą biznesowym w branży finansowej. Uwielbiam pisać długie poradniki wieczorami oraz udzielać się na zagranicznych forach. Moją pasją są zwierzęta, a największą miłością dzieci.
Nazywam się Paweł i jestem początkującym redaktorem, który swoją historię, przygodę oraz edukację rozpoczął z serwisem Porady.org. Początkowo jako czytelnik, fan i obserwator, a teraz jako współautor mam przyjemność tworzyć dla Ciebie/Was porady, które mam nadzieję ułatwią Twoje/Wasze codzienne życie.
Lubię aktywnie spędzać czas, zwłaszcza z przyjaciółmi. Od lat trenuję wspinaczkę oraz sztuki walki. Podróżuję po świecie, dlatego posiadam przydatną wiedzę na wiele tematów. Majsterkowicz, erudyta, filantrop. Cenię sobie obecność ludzi w moim życiu.