Redakcja

Poznaj nasz zespół

Alicja Hudzik

Redaktor naczelny

Alicja Hudzik - z wykształcenia biolog - antropolog, z zawodu key account & event manager freelancer, hobbystycznie również dziennikarz muzyczny oraz wokalistka. W wolnym czasie dużo czyta, jeszcze więcej pisze, podróżuje, zdobywa szczyty, jeździ na koncerty i sama również koncertuje oraz realizuje badania naukowe w ramach studiów doktoranckich w Katedrze Biologii Człowieka na Uniwersytecie Wrocławskim. W życiu codziennym stara się zawsze łączyć pasję z pracą i pracę z pasją, ogromnym motorem do działania w życiu jest dla niej muzyka różnych gatunków.

Strona autora: Alicja Hudzik
Adres e-mail: alicja.hudzik@porady.org

Agnieszka Szarak

Redaktor

Jestem miłośniczką poradników w stylu DIY, czyli zrób to sam. Chętnie piszę artykuły eksperckie na tematy, w których czuję się najlepiej z dziedzin takich jak dom, kuchnia czy też relacje międzyludzkie. Znakomicie sprawdzam się w researchu internetowym, ukończyłam studia dziennikarskie i swoją przyszłość wiążę z pracą jako redaktor. W wolnym czasie gram na skrzypcach.

Strona autora: Agnieszka Szarak
Adres e-mail: agnieszka.szarak@porady.org

Anita Wach

Redaktor

Kim jestem? Prywatnie kobietą odważną i niezależną, a zawodowo freelancerem pracującym zdalnie w branży marketingu internetowego. Jak każda kobieta lubię pisać i opowiadać o sprawach damsko-męskich, a swoje poradniki opieram zawsze o swoje doświadczenie. Mówią mi, że jestem ambitna i zawsze pogodna. Swój humor przekładam na charakter publikacji.

Strona autora: Anita Wach
Adres e-mail: anita.wach@porady.org

Mariusz Szarowski

Redaktor

W życiu mam tak na prawdę dwie pasje: motoryzacja oraz nowe technologie. Serwis Porady.org to dla mnie możliwość osobistego rozwoju oraz dodatkowej pracy, dzięki której wnoszę wartość dodaną do społeczeństwa. Do każdej z publikacji podchodzę z sercem i zaangażowaniem. Piszę przy porannej kawie.

Strona autora: Mariusz Szarowski
Adres e-mail: mariusz.szarowski@porady.org

Patrycja Kabaj

Redaktor

Amatorsko i po godzinach zajmuję się tworzeniem artykułów dla znanych portalów w Polsce. Z wykształcenia jestem handlowcem, a z zawodu doradcą biznesowym w branży finansowej. Uwielbiam pisać długie poradniki wieczorami oraz udzielać się na zagranicznych forach. Moją pasją są zwierzęta, a największą miłością dzieci.

Strona autora: Patrycja Kabaj
Adres e-mail: patrycja.kabaj@porady.org

Paweł Nowicki

Redaktor

Nazywam się Paweł i jestem początkującym redaktorem, który swoją historię, przygodę oraz edukację rozpoczął z serwisem Porady.org. Początkowo jako czytelnik, fan i obserwator, a teraz jako współautor mam przyjemność tworzyć dla Ciebie/Was porady, które mam nadzieję ułatwią Twoje/Wasze codzienne życie.

Strona autora: Paweł Nowicki
Adres e-mail: pawel.nowicki@porady.org

Marzena Kuźma

Redaktor

Kocham modę, styl i najnowsze trendy panujące na świecie. Uwielbiam eksperymentować ze swoim wyglądam oraz doradzać innym jak poprawić swoją pewność siebie. Na co dzień zawodowo zajmuję się fotografią oraz tworzeniem Content Marketingu dla znanych marek w Europie. Mam nadzieję, że moje poradniki przypadną Ci do gustu - nie bój się ich komentować.

Strona autora: Marzena Kuźma
Adres e-mail: marzena.kuzma@porady.org

Joanna Cieślak

Redaktor

Mówią, że młodość najpiękniejsze lata, ja uważam, że wiecznie młoda jest nasza dusza stąd zainteresowanie parapsychologią i ezoteryką. Uwielbiam zgłębiać to co ukryte i poznawać to co sekretne. Jestem studentką na Uniwersytecie Warszawskim. Lubię czytać książki i polski RAP. Liczę na to, że moje porady będą dla Ciebie przydatne 🙂

Strona autora: Joanna Cieślak
Adres e-mail: joanna.cieslak@porady.org

Tomasz Gubała

Redaktor

Lubię aktywnie spędzać czas, zwłaszcza z przyjaciółmi. Od lat trenuję wspinaczkę oraz sztuki walki. Podróżuję po świecie, dlatego posiadam przydatną wiedzę na wiele tematów. Majsterkowicz, erudyta, filantrop. Cenię sobie obecność ludzi w moim życiu.

Strona autora: Tomasz Gubała
Adres e-mail: tomasz.gubala@porady.org