NA TOPIE
Popularne porady
Najnowsze porady
 
Jak urządzić kawalerkę tak, by zagospodarować przestrzeń mieszkania?
 
Grzejniki dekoracyjne jako nowy pomysł na ogrzanie twojego mieszkania
 
Jak zostać Tumblr Girl?
 
Skąd i jak skopiować emoji?
 
10 najlepszych filmów na letnie wieczory
Kredyty i leasingi
Najnowsze
 
Czytaj poradnik
21 lutego 2019

Pożyczki pozabankowe – jaki rodzaj wybrać?

Wiele jest opinii na temat sektora firm pożyczkowych – zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Wprowadzeni tzw. ustawy antylichwiarskiej ograniczyło nadużycia nieuczciwych pożyczkodawców. Działalność firm pożyczkowych rozwija się coraz prężniej, a wraz z nią rośnie różnorodność produktów przez nie oferowanych. Pożyczki pozabankowe stają się atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych kredytów. Zawdzięczają to m.in. dużej dostępności, minimum formalności oraz możliwości wnioskowania o pożyczkę online o każdej porze dnia, przez 7 dni w tygodniu. Pożyczki pozabankowe stanowią grupę produktów finansowych, w skład której wchodzą różnorodne rodzaje zobowiązań. O czym mowa?

 
Czytaj poradnik
1 lutego 2019

Warunki konieczne do spełnienia przy staraniu się o kredyt na 200 tys. złotych

Kredytowanie 200 tysięcy złotych może być spełnieniem marzeń o posiadaniu własnego mieszkania czy też zakupie działki budowlanej i dofinansowaniu działalności gospodarczej. To rozwiązanie dla każdego klienta, które można otrzymać przy minimum formalności.

 
Czytaj poradnik
3 listopada 2018

Kredyt czy wynajem mieszkania?

Co się bardziej opłaca, kredyt czy wynajem mieszkania? Czy warto kupić mieszkanie na własność? Jakie są zalety i wady obu rozwiązań? Zapraszamy do lektury!

35
Polecane porady
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
POPULARNE TEMATY
Finanse
Zdrowie
Medycyna
Ludzie
Praca i kariera
Choroby
Relacje
Więcej
Rozrywka
Moda