O serwisie

Nasze wartości w Porady.org

Serwis Porady.org istnieje na rynku już od 2010 roku i jest obecnie największym zbiorem w polskim internecie wysokiej jakości poradników.

 

Początkowo publikacje w Porady.org skupiały się na poradach związanych z oprogramowaniem, sprzętem, internetem oraz nowymi technologiami, jednak od samego początku przyświecał nam tylko jeden cel: stworzyć największy i najlepszy serwis z poradnikami, w którym każdy internauta, w dowolnej chwili znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytanie lub rozwiązanie swojego problemu

 

To właśnie z tego powodu w 2017 roku serwis Porady.org przeszedł całkowitą przebudowę otwierając się na nowe kategorie porad, a tym samym grupy czytelników poszukujących w internecie wartościowych artykułów. Obecnie w serwisie Porady.org znajdziesz już setki specjalistycznych i sprawdzonych porad na każdy temat. Ponadto każdego dnia nasz zespół redaktorów współtworzy nowe poradniki, które poszerzają naszą bazę artykułów.

Wszystkie publikacje na łamach Porady.org tworzone są przez najlepszych ekspertów z branży, którzy dbają o to, aby zawierały one prawdziwe informacje, które rzeczywiście pozwalają dostarczyć oczekiwanego rozwiązania problemu.

 

Nasza praca jest odpowiedzią na zalew nieprawdziwych informacji oraz bezwartościowych treści dostępnych w internecie. Artykuły publikowane przez nas zespół mają zawsze charakter poradnikowy, co oznacza, że piszemy tylko wtedy, gdy mamy coś wartościowego do przekazania naszym czytelnikom. Odwiedzając nasz serwis wychodzisz z wartością dodaną. Mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba! W wolnej chwili odwiedź także nasz fan page.

 

Serwis Porady.org należy do firmy Sirius Pro i jest rozwijany przy wsparciu jej ekspertów. W przypadku dodatkowych pytań lub chęci nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu. Publikowane porady mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja oraz firma nie ponoszą odpowiedzialności za ich stosowanie.