Porady.org O nas

O nas

Autor: Porady.org

Portal Porady.org istnieje na rynku już od 2010 roku i jest obecnie najlepszą bazą eksperckich poradników oraz najszybciej rozwijającą się stroną z poradami w polskim internecie.

Artykuły publikowane na łamach Porady.org mają zawsze charakter poradnikowy, a ich celem jest rozwiązanie konkretnego problemu czytelnika. Początkowo publikacje w Porady.org ograniczały się głównie do porad komputerowych, jednak od samego początku przyświecał nam tylko jeden cel:

Stworzyć największy i najlepszy serwis z poradnikami, w którym każdy internauta, w dowolnej chwili znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytanie lub rozwiązanie swojego problemu.

To właśnie z tego powodu w 2017 roku portal Porady.org przeszedł całkowitą przebudowę otwierając się na nowe kategorie porad, a tym samym grupy czytelników poszukujących w internecie wartościowych poradników. Obecnie w portalu Porady.org znajdują się tysiące porad w setkach działów tematycznych rozwijanych przez naszych ekspertów.

Nasze publikacje tworzymy z największą starannością oraz z dbałością o rzetelność przekazywanych informacji, a nasza praca jest odpowiedzią na zalew nieprawdziwych informacji oraz bezwartościowych treści dostępnych w internecie.

Aby korzystać ze strony Porady.org musisz zaakceptować naszą Politykę Prywatności. Akceptuję